Filmový syn Jennifer Lopez po 18 rokoch: Zlatý chlapec je preč! FOTO Potetované telo a zelené vlasy

31.12.2020Herci a herečkyPamätáte si rozkošného chlapca Tya z divákmi obľúbeného filmu Kráska z Manhattanu? Dnes by ste ho už možno nespoznali. Americký herec Tyler Posey má v súčasnosti 29 rokov, na konte účinkovanie v niekoľkých úspešných seriáloch či filmoch a rozhodne nie je rozkošný. Veď posúďte sami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americký herec a hudobník Tyler Posey sa narodil 18. októbra 1991 v Santa Monice v Kalifornii. Počas života ho zastihla tragédia. Jeho matka, ktorá mala mexický pôvod, zomrela po dlhom boji na rakovinou prsníka v decembri 2014. Poseyova herecká kariéra začala už v jeho šiestich rokoch, keď vystupoval na javisku so svojím otcom, hercom a spisovateľom Johnom Poseyom.

Vo februári 2002 sa predstavil vo filme Chladná pomsta po boku Arnolda Schwarzeneggera. Ešte ten istý rok si zahral 10-ročného syna hlavnej hrdinky v romantickej komédii Kráska z Manhattanu, ktorú stvárnila Jennifer Lopez. V roku 2007 absolvoval konkurz na rolu Jacoba Blacka vo filmovej sérii Twilight, tú mu však vyfúkol jeho priateľ Taylor Lautner.

Veľké roly na neho ešte len čakali

V roku 2011 bol Posey obsadený do hlavnej úlohy televízneho seriálu MTV Teen Wolf (Vlčie mláďa, 2011-2017), ktorý vychádza z filmu z roku 1985. Posey tu hrá hlavnú úlohu, stredoškoláka Scotta McCalla, ktorého pohrýzol vlkolak a musí túto skutočnosť tajiť a zároveň chrániť svojich blízkych pred množstvom nadprirodzených hrozieb a bytostí. Jej piata séria bola venovaná pamiatke Tylerovej matky.

Predstavil sa tiež v animovanom seriáli Fast & Furious: Spy Racers (Rýchlo a zbesilo: Závodníci v utajení) na Netflixe, ktorý mal premiéru v roku 2019. Ďalej sa blysol seriáloch, ako napríklad Now Apocalypse (2019) či Scream, v ktorom brutálne zavraždia stredoškoláčku a jej milenec záhadne zmizne. Z filmov stoja za zmienku Legendary (2010), Scary Movie 5 (2013) a Vadí nevadí (2018).

Hudobná kariéra a osobný život

Posey má za sebou niekoľko vzťahov. V roku 2013 sa zasnúbil so svojou priateľkou z detstva Seanou Gorlickovou, no ešte v tom istom roku ohlásili rozchod po desaťročnom vzťahu. Randil aj s krásnou herečkou Bellou Thorne, s ktorou sa však rozišiel po nevere so spevákom Charliem Puthom a viacerých nezhodách.

Čo sa týka hudobnej kariéry, hrával na gitare v kapele Disappearing Jamie, predtým Lost in Kostko. V roku 2019 s priateľmi z detstva založil pop-punk rockovú kapelu s názvom Five North, čomu odpovedá aj jeho výzor - potetované telo, zelené vlasy a búrlivý život.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © 2002 Columbia Pictures

Tagy: Kráska z Manhattanu Tyler Posey

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov