Sexidol Channing Tatum má dvojníka: Je to skutočný Magic Mike... FOTO Veď sú na nerozoznanie!

13.01.2021Herci a herečkyHovorí sa, že každý má na svete svojho dvojníka. Slávny herec a sexsymbol Channing Tatum ho však už hľadať nemusí. Jeho takmer identická "kópia" je Austrálčan Will Parfitt. No to nie je všetko. Jeho povolanie je stiptér, akého stvárnil Tatum vo filme Magic Mike. Zaujímavé, nemyslíte?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americký herec a tanečník Channing Tatum patrí k obľúbeným tváram Hollywoodu. Preslávil sa filmom Let´s Dance, po ktorom nasledovali úspešné snímky ako Milý John, Navždy spolu, 21 Jump Street, Útok na Biely dom, či už spomínaný Magic Mike. Okrem hereckého a tanečného talentu však zaujal hlavne vzhľadom.

V roku 2001 bol vybraný ako jeden z 50 najkrajších tvárí časopisu Tear Sheet. O rok neskôr bol podľa rebríčka magazínu People najpríťažlivejším mužom na svete. V roku 2015 bol podľa magazínu Attitude vyhlásený za druhého najkrajšieho muža planéty. No teraz musíme povedať, že má silnú konkurenciu - v jeho dvojníkovi Willovi Parfittovi, ktorého mnohé fanúšičky považujú za atraktívnejšieho ako samotného herca.

Rovnaký vzhľad i "povolanie"

30-ročný melbournský striptér si totiž získal milióny priaznivcov na sociálnych sieťach vďaka svojej mimoriadnej podobnosti práve s Channingom Tatumom. Londýnsky umelec sa do Austrálie presťahoval v roku 2015, pričom jeho kariéra zrkadlí film Magic Mike vo viacerých ohľadoch, než v jeho fyzickej podobnosti s dnes už 40-ročnou hviezdou.

Pred rokom začal totiž pračoval pre agentúru Magic Men, ktorá sa špecializuje na rozlúčky so slobodou a súkromné ​​akcie. Správne, rovnako ako Tatumova postava v dráme Magic Mike z roku 2012. Šialené, nemyslíte?

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, Instagram; Video: Instagram/will_parfitt

Tagy: Channing Tatum dvojník Will Parfitt

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov