Erotický hit Netflixu bude trilógia: Dámy a Massimo, držte sa... FOTO Nový sexsymbol na scéne!

20.05.2021Herci a herečkyPoľský erotický film 365 dní zažil na Netflixe divácky boom. Preto sa niet čo čudovať, že film, ktorý bol natočený podľa rovnomennej knihy autorky Blanky Lipinskej, sa dočká pokračovania. A dnes už je isté, že to bude trilógia. V druhej časti , ktorej natáčanie práve prebieha, sa objaví aj nová postava Nacho, ktorá bude konkurovať Massimovi v snahe získať Lauru pre seba. Dámy, dokázal by vás Nacho zaujať viac ako Massimo?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dnes je už jasné, že sa filmový hit 365 dní dočká dvoch pokračovaní. Obe opäť prinesie streamovacia služba Netflix. V hlavných úlohách sa znovu predstavia Michele Morrone ako sicílsky mafián Don Massimo Torricelli, Anna-Maria Sieklucka ako Poľka Laura Biel. Objaví sa tam tiež aj jej kamarátka Olga, ktorú stvárňovala Magdalena Lamparska.

Ženy po ňom šalejú: FOTO Súkromie sexsymbolu z nového erotického hitu odhalené, bojoval s depresiou

K pôvodnému obsadeniu sa ale pridáva 27-ročný taliansky model a herec Simone Susinna ako nová postava gangstra Nacha. A práve on bude pre Massima najväčší rival, kedže sa bude snažiť získať Lauru pre seba. 

Dej prvého filmu, v ktorom bola mladá Poľka Laura unesená sicílskym mafiánom, ktorý jej dal 365 dní na to, aby sa doňho zamilovala, vyprovokoval značnú reakciu. Kritici tvrdili, že táto zápletka romantizovala sexuálne napadnutie a Štokholmský syndróm. Kvôli jeho stiahnutiu z Netflixu sa spisovala aj petícia.

Napriek tomu však u divákov zožal úspech, o čom svedčí aj fakt, že bol v zozname desiatich najsledovanejších filmov Netflixu vo viac ako 90 krajinách... A podľa toho sa streamovacia služba aj riadi v ďalších krokoch. 

O čom má byť pokračovanie filmového hitu?

Vďaka tomu, že aj ďalšia časť trilógie bude vychádzať z knižnej predlohy, máme určitú predstavu, čo nás v nej čaká. Hlavná hrdinka Laura Biel si v nej užíva sicílsky život, ktorý jej začína pripomínať rozprávku - veľkolepá svadba, manžel, ktorý pre ňu urobí všetko a dá jej všetko. Tiež tehotenstvo, darčeky a jednoducho nepredstaviteľný luxus v podobe sluhov, drahých áut a prímorskej rezidencie. 

Ich nový začiatok však komplikujú Massimove rodinné väzby a záhadný muž Nacho, ktorý vstúpi do Laurinho života, aby si za každú cenu získal jej srdce a dôveru. "Vydať sa za najnebezpečnejšieho muža na Sicílii má svoje následky a Laura sa o tom bolestne presvedčí," znie v popise druhej časti knihy. 

Dámy, čo poviete. Bude pre Massima Nacho veľká konkurencia?

.

.

.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Next Film, Instagram/Susinnasimone

Tagy: 365 dní Michele Morrone Susinna Simone

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov