Výhovorky slávnych: Umelý penis a iné nezmysly, zasmejete sa!

Charlie Sheen
29.12.2014Herci a herečkyČo majú spoločné herec Charlie Sheen, jeho herecká kolegyňa Winona Ryderová a napríklad starosta kanadského Toronta Rob Ford? Keď vyšli najavo ich väčšie či menšie hriechy, všetci vyrukovali s kreatívnym vysvetlením. Britský denník The Guardian pripravil prehľad niektorých výhovoriek, ktoré v minulých rokoch tiež zazneli.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

 BOL / A SOM POD vplyvom drogy

Po tejto výhovorke siahla napríklad herečka Nicole Richiová v roku 2006 po tom, čo ju zastavila dopravná polícia, pretože išla v protismere po diaľnici v Los Angeles. Vtedy vyhlásila, že si vzala analgetikum a skombinovala ho s marihuanou, aby uľavila svojim menštruačným bolestiam. Ďalší nepriaznivý vedľajší účinok trávy objavil americký rapper Method Man, ktorý fajčil toľko Mariánky, až zabudol štyri roky platiť dane. A asi najväčší smoliar je herec Charlie Sheen, ktorý sa v dôsledku nepriaznivej reakcie na "nejaké prášky" ocitol nahý, opitý a zdrogovaný kokaínom s pornohviezdou v ošumelej hotelovej izbe, odkiaľ bol odvezený rovno do nemocnice.


Kontroverznej snímke sa darí: Zosmiešnila diktátora, teraz zarába


BOL SOM pod vplyvom alkoholu

Predstava, že konzumácia alkoholu urobí z človeka rasistu, môže niekomu pripadať za vlasy pritiahnutá. Ale presne to sa stalo hercovi Melovi Gibsonovi. Po tom, čo bol v roku 2006 zadržaný za riadenie v opitosti, vysvetľoval veľmi rozhodne, že "choroba menom alkoholizmus" bola príčinou všetkých jeho šialených antisemitských rečí ("židia môžu za všetky vojny na svete"), ktoré zo seba "v prechodnom pominutí zmyslov vychrlil ". Britský módny návrhár John Galliano si vypožičal rovnakú výhovorku v roku 2011, keď jeho "trojakú závislosť" na alkohole, upokojujúcich liekoch a práškoch na spanie údajne spôsobila, že v parížskom bare vychvaľoval Hitlera.


Oči anjela, povaha diabla: Toto ste o Melovi Gibsonovi nevedeli


BOL SOM zdrogovaný, pretože som bol opitý

To je úplne úprimný prístup, ktorý sa rozhodol zvoliť starosta kanadského Toronta Rob Ford. Keď sa ho v minulom roku spýtali, či fajčil crack, odpovedal: áno, urobil som to "zrejme v jednom zo svojich opileckých úletov". K jeho veľkému prekvapeniu týmto chlapským priznaním celá záležitosť neskončila.


Drogy, lieky a alkohol: Týchto slávnych hercov zabila chémia!


Vžíval SOM SA DO ROLE

Oveľa väčšia hanba, než to, že bola v roku 2001 pristihnutá, ako odnáša z obchodu šaty bez platenia, bola výhovorka, s ktorou herečka Winona Ryderová vyrukovala. "V jednej chvíli nám tvrdila, že sa snažila vžiť do úlohy kleptomanky," vypovedal zasahujúci policajt pred súdom, kde sa spovedala z krádeže oblečenia za tisíce dolárov z obchodu v Los Angeles. "Chcela vedieť, aké to je, kradnúť v obchode." Ak je to pravda, potom to zistila.


Trapasy po slovensky: Čo nemali naše telky nikdy pustiť na obraz?


MÁM OBLEČENIE niekoho iného

Je to jednoduché. Súd nariadil, aby ste chodili pravidelne na odber moču, aby sa zistilo, či neberiete drogy. Jedného dňa prídete odovzdať vzorku - a policajt si všimne, že ste si doniesli dutý umelý penis pripojený k fľaštičke zaručene čistého moču. A vy okamžite viete, čo sa stalo - museli ste si obliecť slipy niekoho iného! Niekoho, kto si kúpil zariadenie zvané "Whizzinator", ktorým sa dá obísť test na drogy.


Viac než len zábava: Filmy, ktoré zmenia váš pohľad na život


Presne s týmto argumentom vyrukoval herec Tom Sizemore v roku 2005 pred súdom, ale neuspel. Sizemore - ktorý od tej doby skutočne dal drogám vale - neskôr pripustil, že sa skutočne snažil podvádzať s pomocou Whizzinatoru. A spoliehal na to, že si toho znudený policajt nevšimne. "Nikomu sa nechce pozerať na tristo penisov denne močiacich do šampusky," napísal vo svojich pamätiach. V porovnaní s tým sa tvrdenie Lindsay Lohanovej z roku 2010, že si asi "požičala džínsy od asistentky / kamarátky" - keď sa snažila vysvetliť, prečo sa na nich našiel kokaín - javí ako dosť slabý čajíček.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA

Tagy: Mel Gibson Charlie Sheen Rob Ford Tom Sizemore Winon Ryderová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov