Hviezdu tínedžerských filmov zničili závislosti a psychické problémy: FOTO Dnes by ste ju nespoznali

29.09.2021Herci a herečkyBola slávna a svet jej takmer ležal pri nohách. Americká herečka Amanda Bynes to mohla dotiahnuť ďaleko, no osobné problémy všetko zmenili, až nakoniec prišla o svojprávnosť. Hviezdu obľúbených tínedžerských filmov by ste dnes len ťažko spoznali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americká herečka Amanda Bynes bola jednou z najobľúbenejších detských hviezd Hollywoodu. Hrala v tíndžerských filmoch ako  Čo to dievča chce (2003), Stroskotaná láska (2005), Ona je on (2006), Snehulienka to má v paži (2007) či Ľahko ju zbaliť (2010). Diváci ju milovali a mohla to dotiahnuť ďaleko. Prekazili to však problémy duševného zdravia a užívanie návykových látok, ako boli alkohol, drogy ale aj lieky. Kvôli tomu bola v roku 2013 hospitalizovaná a zbavená svojprávnosti. 

V roku 2018 sa ospravedlnila za svoje prestrelky a výmysly a že vďaka rodičom je už štyri roky triezva. Vo februári 2020 Bynes vysvetlila situáciu svojim sledovateľom na Instagrame so žiadosťou o ich podporu a tvrdila, že už nemá pocit, že by potrebovala poručníka. Tento mesiac však sudca rozhodol, že Amanda by mala zostať pod ochranou súdu najmenej ďalší rok a pol. Jej matka Lynn Organ predložila v júli správu o jej stave a po preskúmaní podania sudca rozhodol o predĺžení potreby poručníka do 8. marca 2023.

V súčasnosti sa drží viacmenej v ústraní a mimo centra pozornosti a venuje sa iným veciam, napríklad dizajnérskej kariére, z ktorého odboru má aj bakalársky titul. Aktuálne je zasnúbená s Paulom Michaelom, s ktorým sa Amanda mala zoznámiť na stretnutí anonymných alkoholikov. Rozhodnutie o svadbe však kvôli zbavenej svoprávnosti spraviť sama nemôže a povoliť jej to musia jej rodičia. 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: TASR/AP Photo/Matt Sayles, Instagram/amanda bynes

Tagy: Amanda Bynes

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov