Deti Angeliny Jolie na premiére prekvapili: Nosia mamine staré oscarové róby a... Shiloh už nie je chlapec!

21.10.2021Herci a herečkyStále nové šaty? Omyl! Nie všetky celebrity potrebujú stále nové róby, ktoré už nikdy nevyužijú. Svoje o tom vie aj Angelina Jolie. Na premiéru najnovšej marvelovky Eternals herečka prišla so svojimi piatimi deťmi.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Na premiére marvelovky Eternals čakali prítomných hneď dve prekvapenia. Angelina Jolie už tradične prišla aj so svojimi deťmi. Tie svoju mamku nezahanbili a obliekli si štýlové róby. No nebolo to len tak! Zrecyklovali jej staré šaty a róby.

Staré zmixované šaty

Zahara na sebe mala oscarovú róbu, ktorú si Angelina obliekla na odovzdávanie Oscarov v roku 2014.

"Moje deti majú na sebe zmiešané moje staré veci a oscarové róby. Urobili sme to v duchu vintage a zrecyklovali moje staré veci," povedala Jolie pre ET o vzhľade seba a detí na červenom koberci počas premiéry marvelovky.

Zo Shiloh je krásne dievča

Gény sa nezaprú a niekdajší najsexi pár má spolu tri nádherné deti. Mnohí boli prekvapení, keď Angelina nechala svoju prvorodenú dcéru Shiloh, aby žila tak, ako jej to vyhovuje. Začala sa obliekať aj strihať sa ako chlapec. Zdá sa však, že 15-ročná Shiloh Nouvel Jolie-Pitt predsa len nebude chcieť byť chlapcom. 

Aj preto bola na premiére väčším prekvapením. Mala zopnuté dlhé vlasy a na sebe šaty, ktoré si Angelina obliekla tohto roku v júli počas odovzdávanie diplomov absolventom Francúzskeho apidologického observatória, kde v rámci projektu „Ženy pre včely“ odovzdala ôsmim včelárkam diplomy.

Vzťah Angeliny s jej deťmi bol vždy skvelý a svoje deti vždy vo všetkom podporuje. Nedávno sa rozviedla s Bradom Pittom, s ktorým mali na výchovu rozdielne názory, no zdá sa, že našli spoločnú reč. 

Na premiéru prišli spolu s Angelinou jej najstarší syn Maddox (20), ktorého si adoptovala v roku 2002 z Kambodže, dcéra Zahara Marley z Etiópie, ktorú si ako polročnú adoptovala v roku 2005, ďalej jej prvorodná dcéra Shiloh Nouvel a takisto aj jej vlastne dvojičky Knox Léon a Vivienne Marcheline. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Profimedia, SITA/AP/Jordan Strauss/Invision, Video: YouTube/IGN, Evelyn Salt

Tagy: Eternals Angelia Jolie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov