Magické obsadenie slávnej rozprávky: Kto pribudne k Hermione?

Emma Watson
07.03.2015Herci a herečkyBritskú herečku Emmu Watson potešili informácie, že v novom spracovaní rozprávky Kráska a zviera by sa po jej boku mali objaviť aj Dan Stevens a Luke Evans. Hoci tvorcovia filmu ešte oficiálne nepotvrdili, či ukončili rokovania a so spomínanými umelcami podpísali zmluvy, 24-ročná rodáčka z Paríža ich už prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter privítala v tíme.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Z toho, že tento muž bude Zviera, sa nemôžem tešiť viac!!! Vitaj na palube Dan Stevens,“ napísala Watson k fotografii predstaviteľa Matthewa Crawleyho zo seriálu Panstvo Downton (2010). „Bonjour Gaston! Vitaj!“ dopísala zase k záberu, na ktorom je 35-ročný Evans. Ten sa herečke za privítanie poďakoval obrázkom, na ktorom je okrem neho aj animovaný Gaston z filmu Kráska a zviera (1991).


Mohlo by vás zaujať: Kráskou aj na plátne: Sympatická herečka ako dievča z rozprávky


Watson stvárni Bellu, ktorú si chce vziať za manželku domýšľavý Gaston. Krásna dedinčanka sa však do svadby s ním nehrnie. Po tom, ako sa stratí jej milovaný otec, vyberie sa ho hľadať, a keď zistí, že ho v zámku väzní Zviera, ponúkne mu, aby si miesto otca nechal ju. Bella však napokon zistí, že Zviera nie je také hrôzostrašné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Spoločnosť Disney už informovala, že by produkciu snímky chcela odštartovať ešte tento rok. Do kín by sa mohla dostať v roku 2016, presný dátum však zatiaľ nie je známy. Réžie sa ujme Bill Condon, ktorý má na konte napríklad snímky Dreamgirls (2006) či Twilight sága: Úsvit - 1. a 2. časť (2011, 2012). Autorom scenára je Stephen Chbosky, o produkciu sa starajú David Hoberman a Todd Lieberman. Rozprávka sa dočkala už viacerých filmových spracovaní. Zrejme najznámejšia je však spomínaná animovaná verzia z roku 1991.


Mohlo by vás zaujať: Emma Watson spôsobila ošiaľ: Búrlivý potlesk a standing ovation


Štúdiá Disney zatiaľ nepotvrdili, či aj nové spracovanie pojmú ako muzikál. Naznačila to však Watson, ktorá sa na sociálnej sieti Facebook vyjadrila, že bude musieť začať chodiť na hodiny spevu.

„Konečne vám môžem prezradiť, že v novej hranej disneyovke Kráska a zviera stvárnim Bellu! Vyrastala som na tom, pripadá mi preto takmer neskutočné, že budem tancovať pri piesni Be Our Guest a spievať Something There. Moje šesťročné ja skáče od radosti. Práve nastal ten správny čas na hodiny spevu. Neviem sa dočkať, keď to uvidíte,“ poznamenala ešte v januári predstaviteľka Hermiony Grangerovej zo série filmov o čarodejníkovi Harrym Potterovi.


Mohlo by vás zaujať: Hermiona ako bojovníčka za rodovú rovnosť a práva žien


Emma Watson sa okrem herectva venuje aj modelingu a v súčasnosti je považovaná za jednu z najlepšie sa obliekajúcich Britiek. Zahrala si tiež v snímkach Môj týždeň s Marilyn (2011), Charlieho malé tajomstvá (2012), Bling Ring: Ako VIP-ky (2013), To je koniec! (2013) či Noe (2014).

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Emma Watson Kráska a zviera

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov