Legendárna Stiflerova matka z Prcičiek skončila sama: Plastiky a kilá navyše

Jennifer Coolidge ako Stiflerova mama
14.03.2015Herci a herečkyJedna z hviezd filmu našich tínedžerských čias - Prci, prci, pričiek - Jennifer Coolidge sa rokmi poriadne zmenila. Ženu, ktorú sme poznali ako sexi Stiflerovu mamu, ktorá si rada užívala s mladšími chlapcami, poznačili nielen plastiky, ale aj kilá navyše.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako jedna z mála hollywoodskych herečiek sa Jennifer Coolidge kilami navyše netrápi. Herečka a komička vo filme začínala s už plnoštíhlou postavou, to je však nebránilo, aby sa takmer bezvýznamnou postavou Stiflerovej mamy v Prcičkách katapultovala do povedomia všetkých tínedžerov.

Herečka sa však od čias, kedy hrala neodolateľnú zvodkyňu mladých chlapcov dosť zmenila. Okrem ďalších kíl nadváhy svoje pribudajúce roky rieši skalpelmi plastických chirurgov a botoxom. Či jej to pomáha, posúďte sami, no faktom zostáva, že od ženy, ktorá kedysi pobláznila nejedného tínedžera má Jennifer poriadne ďaleko.

Coolidge si zahrala aj v ďalších filmoch ako napríklad Moderná popoluška, kde stvárnila zlú macochu, či v Pravej blonýnke ako manikérka Paulette. Objavila sa aj v seriáloch ako Priatelia, Joey, Sex v meste a momentálne je súčasťou populárneho sitkomu 2 baby na mizine. Napriek profesionálnemu úspechu, v súkromí sa jej príliš nedarilo. Vo veku 53 rokov je stále sama a nemá ani žiadne deti.

Sitkom 2 baby na mizine si môžete pozrieť v programe TV Markíza v sobotu o 11:25.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: internet

Tagy: Jennifer Coolidge 2 baby na mizine Stiflerova mama

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov