SMRŤ herca (†86) zo slávneho seriálu: Slováci ho zbožňovali!

06.02.2023Herci a herečkyLOS ANGELES - O jeho smrti mesiac nehovorili! Herec Charles Kimbrough sa do sŕdc mnohých divákov vryl ako predstaviteľ charizmatického moderátora v obľúbenom seriáli Murphy Brownová. Volal sa Jim Dial a na Slovensku mu svoj hlas prepožičal Štefan Bučko. Počas uplynulého víkendu prišli zo zámoria smutné správy... A to, že herec 11. januára odišiel na večnosť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Písal sa rok 1996 a Televízia Markíza vtedy ešte v čase 19:30 vysielala na svojich obrazovkách seriály. Koncom roka to bol sitkom s názvom Murphy Brownová. Jeho dej sa odohrával v úspešnej televízii, kde investigatívna novinárka a moderátorka Murphy Brownová sa spolu so svojími kolegami  predierali životom a karérou s poriadnou dávkou humoru a irónie. 

Neodmysliteľnou súčasťou partie bol charizmatický moderátor Jim Dial. Toho stvárnil herec Charles Kimbrough, ktorý bol dokonca za svoj výkon nominovaný na prestížnu ceny Emmy. 

Ako v týchto dňoch informoval The New York Times, úspešný herec začiatkom roka odišiel na večnosť. Správy o jeho úmrtí potvrdil jeho syn. Ďalšie detaily a rovnako tak aj príčina úmrtia nie sú známe. 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: Pixabay

Tagy: Charles Kimbrough Murphy Brownová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov