NENÁVIDENÁ riaditeľka z Mamy na prenájom: Bez drdolu a MEJKAPU... V civile vyzerá ako DIEVČATKO!

24.03.2023TelevíziaBRATISLAVA - Postava Evy Ciranovej je absolútne neodmysliteľnou súčasťou populárneho seriálu Mama na prenájom. Úlohu riaditeľky hrá 30-ročná Kristína Kanátová, ktorá zvláda svoju rolu nepríjemnej fúrie tak perfektne, až ju niektorí diváci nemôžu vystáť. Realita je ale úplne iná...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Už minule sme vám na Telkáči ukázali video z nakrúcania scény, kde Eva doktora Milanka cepovala za súlož na pracovisku. Herečka túto časť nakrúcala niekoľkokrát, keďže sa spolu s kolegami na celej situácii dobre zabávali. Kristína totiž ani zďaleka nie je taký konzervatívny a nepríjemný despota, ako postava, ktorú stvárňuje. 

A v civile sa nielenže správa úplne inak, rozdielna je aj jej bežná vizáž. K riaditeľke už neodmysliteľne patrí prísny výraz, stiahnutý drdol, konzervatívne oblečenie a výrazný červený rúž. V realite je ale táto pôvabná brunetka úplne iná a bez spomínaných elementov pôsobí ako dievčatko. No veď, presvedčte sa sami prostredníctvom nasledujúcich fotografií z jej profilu na sociálnej sieti Instagram! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Kristína Kanátová Mama na prenájom Eva Ciranová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov