Ťažké chvíle súťažiaceho zo Survivoru: Z domova mu prišla tá NAJHORŠIA SPRÁVA... Plakali všetci!

30.03.2023TelevíziaKANÁRSKE OSTROVY - Je to vždy obrovská radosť, keď sa súťažiacim z reality šou Survivor podarí vyhrať odmenu. Tentokrát boli úspešnejší Hrdinovia. Výhrou v súboji získali sladký cheesecake a možnosť zavolať domov. Pre Josefa Kůrku (31) to však bol zároveň ten najhorší moment v živote. Namiesto pozitívnych správ, totiž prišla z domova tá najhoršia. Plakali úplne všetci!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Súťažiaci z markizáckej reality šou Survivor by sa určite zhodli na tom, že najhoršie na dlhých týždňoch pobytu na opustenom ostrove nie sú súboje a nedostatok jedla, ale fakt, že netušia, čo sa deje doma. Je to potom obrovská radosť, keď v niektorom zo súbojov vyhrajú možnosť kontaktovať svojich najbližších.

To sa naposledy podarilo kmeňu Hrdinov. Porazili Rebelov a okrem sladkého cheesecakeu, si mohli zavolať domov. Všetci sa tešili a väčšine telefonát dodal stratenú energiu. Pre jedného z nich však bol ničivou ranou. Model Josef Kůrka sa spojil so svojou babkou. A hoci spočiatku prežíval obrovskú radosť, tú nakoniec vystriedali slzy. 

Keď sa totiž Pepa opýtal na svojho dedka, ktorý v čase jeho odchodu skončil v nemocnici, babka mu oznámila tú najhoršiu správu: „Dedo už nie je.“ V tom momente súťažiaceho zaliali slzy... Babka tiež priznala, že túto správu mu, pre jeho vlastné dobro, v telefóne neplánovala oznámiť: „Nemal si sa pýtať...“

Správa však nezasiahla len Pepu, ale celý kmeň Hrdinov. Všetci sa totiž v tom momente vcítili do kože smutného kolegu a rovnako neudržali slzy. Plakali úplne všetci... Vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Autor: © Zoznam/sk

Foto: Voyo

Tagy: Survivor

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov