Mick Jagger a jeho syn James si spolu zahrajú

Mick Jagger
01.07.2014TelevíziaBRATISLAVA - Syn britského hudobníka Micka Jaggera James si zahrá v pilote seriálu, ktorý pripravuje spoločnosť HBO. Jedným z producentov snímky je práve spevák legendárnej kapely The Rolling Stones. Jeho kolegom je aj Martin Scorsese, ktorý sa tiež podpíše pod réžiu novinky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dej sa bude zameriavať na newyorskú hudobnú scénu 70. rokov minulého storočia, kedy sa dostávali do popredia žánre ako punk aj disco. Dvadsaťosemročný Jagger sa predstaví ako Kip, spevák fiktívnej punkovej kapely Nasty Bits. V príbehu bude vystupovať aj od kokaínu závislý šéf hudobného vydavateľstva Richie, ktorého stvárni Bobby Cannavale. Do hereckého obsadenia patria aj Olivia Wilde, Juno Temple, Ray Romano či Max Casella. Názov ani dátum premiéry diela zatiaľ nezverejnili. 

Matkou Jamesa Jaggera je modelka a herečka Jerry Hall, ktorá bola manželkou 70-ročného Jaggera v rokoch 1990 až 1999. Rodák z New Yorku si už zahral napríklad vo filmoch ako Sex & Drugs & Rock & Roll (2010), Mr. Nice (2010) či Stealing Summers (2011). 

 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Mick Jagger James Jagger HBO

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj