Návrat legendárneho seriálu: Na týchto obľúbencov sa môžete opäť tešiť

Plný dom
29.05.2015TelevíziaAmerická herečka a modelka Lori Loughlin a stand-up komik, herec a moderátor Bob Saget sa predstavia v pripravovanom pokračovaní seriálu Plný dom (1987 - 1995). Päťdesiatročná herečka, ktorá v pôvodnej sérii stvárňovala Rebeccu Katsopolis, sa novinkou pochválila v televíznej relácii Good Morning America. "Budem súčasťou rebootu alebo spinoffu s názvom Fuller House. Som z toho nadšená. Bude úžasné opäť sa stretnúť s ostatnými hercami. Bude to zábava," uviedla Loughlin.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tvorcovia seriálu už potvrdili, že v novinke sa opäť objavia aj Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Dave Coulier a John Stamos. "Pomôžeme Candace, Jodie a Andrei rozbehnúť novú šou. Vrátime sa a ukážeme sa v prvej epizóde a tu i tam sa zrejme budeme objavovať aj v ďalších častiach," doplnila v Good Morning America Loughlin. 

V seriáli sa okrem spomínaných ukáže aj Bob Saget, ktorý stvárňoval Dannyho Tannera. Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter o tom informoval spomínaný John Stamos. "Posledný, ale nie menej dôležitý člen hereckého obsadenia. Skvelý Bob Saget sa pridá k šou z dielne Netflixu," napísal predstaviteľ Jesseho Katsopolisa. 


RTVS natáča nový seriál, potrebuje policajtov: Toto je ich hodinový cenník


V pôvodnom projekte účinkovali aj herečky a módne návrhárky Mary-Kate a Ashley Olsen. V pokračovaní si však nezahrajú. "Hoci Ashley a Mary-Kate nebudú súčasťou seriálu Fuller House, viem, ako veľa pre nich Plný dom znamená, a stále ich považujeme za členky rodiny. Je úžasné sledovať, ako si budujú profesionálne kariéry a podporujem ich rozhodnutie zamerať sa na ich módne značky a iné obchodné aktivity. Cením si tiež ich podporu a priania všetkého dobrého seriálu Fuller House," vyjadril sa nedávno Robert L. Boyett, jeden z výkonných producentov pripravovaného projektu, ktorý by mala spoločnosť Netflix uviesť na budúci rok. 

V centre príbehu bude tentoraz veterinárka D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure), ktorá ovdovela. Žije v San Franciscu a onedlho sa jej má narodiť tretie dieťa. Nasťahujú sa k nej preto nádejná speváčka Stephanie (Jodie Sweetinand) a slobodná matka Kimmy (Andrea Barber) s dcérou Ramonou. 

Päťdesiatdeväťročný Robert Lane "Bob" Saget prepožičal hlas rozprávačovi v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014). Režíroval tiež snímku Farce of the Penguins (2006). Lori Loughlin môžu diváci a diváčky poznať napríklad aj ako Avu Gregory z televízneho projektu Summerland (2004 - 2005) či Debbie Wilson zo seriálu 90210: Nová generácia (2008 - 2013). Predstavila sa tiež v horore The New Kids (1985), komédiách Secret Admirer (1985), Noc predtým (1988) a Starí psi (2009) či rodinnej snímke Dobrodružné leto (2007).

Zdroj: SITA 

Foto: pictures2015.mobi, SITA

Tagy: Plný dom

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj