Slovenský herec počas natáčania dramatickej smrti: V lese na špinavej zemi, krv a skok zo skaly

Natáčanie Oláhovej dramatickej smrti vraj nebolo ani trochu tragické
03.07.2015TelevíziaMarián Mitaš rolu v seriáli Búrlivé víno zahral tak dobre, že ho začalo neznášať celé Slovensko. Niet sa čomu čudovať. Skazeného a zákerného Oláha si obľúbil len máloktorý divák. Na obrazovkách však už skončil, pretože zomrel pádom zo skaly. Smrť, ktorá na obrazovkách vyzerala tak dramaticky, bola údajne počas natáčania skôr komédiou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zábery zo zákulisia obľúbeného slovenského seriálu Búrlivé víno, ktoré zverejnila TV Markíza, sú jasným dôkazom, že štáb i herci si skvele rozumejú. Pri natáčaní dramatického konca „záporáka“ Oláha sa totiž všetci dobre zabávali. Drsný pád zo skaly v skutočnosti nebol taký nebezpečný, ako sa na prvý pohľad zdal. Marián Mitaš totiž skákal z oveľa menšej výšky a  prinajhoršom mu hrozilo vyvrtnutie členka.

Oláh v nasledujúcich záberoch ležal na zemi a vďaka umeniu šikovnej maskérky vyzerala jeho smrť veľmi uveriteľne. Príprava zahŕňala aj nepríjemnú časť, pretože Mitašovi museli vstreknúť priamo do ucha červenú farbu.

Hercovi, ktorý musel ležať na špinavej zemi plnej lístia uprostred lesa, to však náladu nepokazilo a počas celého procesu sa usmieval od ucha k uchu.

Marián skončil i vo vreci na mŕtvoly.

Na záver si s kolegyňou Barborou Švidraňovou spravili aj „krvavé“ selfie.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: TV Markíza

Tagy: seriál Búrlivé víno smrť natáčanie Barbora Švidraňová Marián Mitaš Oláh

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov