Závratná kariéra, pád na dno... a teraz zmena: Slávna speváčka hviezdou seriálu

Britney Spears
12.08.2015TelevíziaAmerická speváčka Britney Spears si zahrá v komediálnom seriáli Jane the Virgin (2014) z dielne televízie CW. Tridsaťtriročná rodáčka z McCombu v Mississippi to oznámila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Gina Rodriguez a Jaime Camil, čoskoro sa vidíme v hoteli Marbella! Budem hosťovať v jednej z mojich najobľúbenejších šou - v seriáli Jane the Virgin. Splnil sa mi sen,“ napísala interpretka. To, že sa Spears objaví v jednej z epizód, potvrdila aj producentka Jennie Snyder Urman. Tá zároveň prezradila, že speváčka bude v seriáli strpčovať život Rogeliovi De La Vegovi v podaní spomínaného Camila.

Hlavnou hrdinkou seriálu Jane the Virgin je Jane Villanueva, ktorú stvárňuje 31-ročná Gina Rodriguez. Jane je panna, no napriek tomu otehotnela. Nešťastnou náhodou ju totiž umelo oplodnili spermiami Rafaela Solana v podaní Justina Baldoniho. Seriál má na konte nomináciu na Zlatý Glóbus v kategórii Najlepší seriál v žánroch komédia alebo muzikál, pričom Gine Rodriguez sa toto prestížne ocenenie podarilo získať za najlepší ženský herecký výkon v seriáli - komédii alebo muzikáli. Druhú sezónu obľúbeného projektu začnú v USA vysielať 12. októbra. 

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu ...Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!... I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200. Na konte má hity ako ...Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!... I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde. O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014). 

Zdroj: sportky.topky.sk 

Foto: SITA

Tagy: Britney Spears Jane The Virgin CW

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov