JOJ-ka slávi úspech svojej šou: Návrat na obrazovky vo veľkom štýle

Vilo Rozboril
31.08.2015TelevíziaObľúbená relácia televízie JOJ V siedmom nebi sa v nedeľu 30. augusta vrátila na obrazovky slovenských divákov, aby mohla znova plniť sny a pomáhať ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú. Svoju druhú jesennú sezónu odštartovala mimoriadne úspešne, keď sa stala jednoznačnou jednotkou v rebríčku sledovanosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Najviac divákov v univerzálnej cieľovej skupine si v nedeľu večer vybralo práve rodinnú show Vila Rozborila, ktorého pozvanie v prvej epizóde prijali také osobnosti ako Peter Sagan či Boris Kollár.

V siedmom nebi si včera nenechalo ujsť až 549-tisíc divákov, show tak dosiahla výbornú sledovanosť 11,7 % a podiel na trhu 28,2 % (CS 12+). Ešte lepší výsledok zaznamenala relácia v rámci ženskej časti publika – diváčky dosiahli až 15,1 % sledovanosť a skvelý 34,3 % share. Najlepší rating získala premiéra show včera v cieľovej skupine žien vo veku 45 až 54 rokov, a to vynikajúcu, až 16,2 % sledovanosť. 

Druhý najlepší ratingový výsledok v CS 12+ včera dosiahlo Najlepšie počasie televízie JOJ, ktoré si pozrelo 516-tisíc divákov, čo predstavovalo 11,0 % sledovanosť a 27,1 % share. Šport na JOJke si takisto udržal svoje výborné výkony s 9,7 % ratingom a Noviny TV JOJ zaznamenali včera 28,2 % share (CS 12+). 

V poslednú augustovú nedeľu sa darilo aj PLUSke, ktorá dosiahla včera svoje najlepšie nedeľné výkony v prime time (5,7 % Shr) aj celodenne (4,9 % Shr) za posledných sedem týždňov (CS 12-54). Večerný film Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly si vyslúžil pre PLUSku nadpriemerný trhový podiel 9,0 % a takmer trojpercentný rating v mladšej časti publika. 

Zdroj: SITA 

Foto: TV JOJ

Tagy: V siedmom nebi Vilo Rozboril JOJ Peter Sagan Boris Kollár

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov