Predstaviteľka Carrie zo Sexu v meste: Bolo ťažké ju pochopiť a neodsúdiť

16.01.2016TelevíziaAmerická herečka Sarah Jessica Parker sa nestotožňuje s rolou Carrie Bradshaw, ktorú stvárnila v seriáli Sex v meste (1998 - 2004).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Ľudia si pravdepodobne neuvedomujú, že Carrie Bradshaw bola radikálne odlišná od toho, kým som bola a kým budem," priznala pre americký denník Wall Street Journal 50-ročná rodáčka z Ohia. Podľa jej slov však chápe, prečo vidia podobnosť medzi ňou a seriálovou hrdinkou. "Myslím, že niekedy je to preto, že vyzeráme podobne a žijeme v rovnakom meste," vysvetlila. Ďalej však priznala, že bolo náročné Carrie pochopiť a nesúdiť ju.


Mohlo by vás zaujímať: Nemožné byť spolu na celý život? Tieto hollywoodske páry vám dokážu opak! 


Parker sa onedlho predstaví v seriáli Divorce televíznej stanice HBO. Charakter, ktorý si zahrala, sa od nej odlišuje v mnohých ohľadoch. "Ale to je to, čo milujem. Ešte stále milujem predstavu, že som niekým iným," priznala na záver. 

Sarah Jessica Parker je známa predovšetkým ako spomínaná Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste. Za jej stvárnenie si vyslúžila štyri Zlaté glóbusy, tri ceny Screen Actors Guild či dve Emmy. Ako Carrie sa predstavila aj v snímkach Sex v meste: Film (2008) a Sex v meste 2 (2010).


Mohlo by vás zaujímať: Krásna Carrie zo Sexu v meste oslávi 50-ku: V súkromí je ako vymenená! 


Diváci ju môžu poznať aj z filmov Medové týždne vo Vegas (1992), Ed Wood (1994), Mars útočí! (1996), Klub odložených žien (1996), Základ rodiny (2005), Lemra lemravá (2006), Morganovci (2009), Silvestrovská noc (2011) či Nechápem, ako to dokáže (2011). Je vydatá za herca Matthewa Brodericka, s ktorým má tri deti. 

Zdroj: SITA 

Foto: internet, SITA

Tagy: Sex v meste Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov