Bláznivá reality show: Upravení ľudia sa vracajú k svojej tvári

Záber zo show Späť k mojej tvári
03.08.2014TelevíziaMnoho televíznych relácií v juhokórejskej televízii sa točí okolo radikálnych chirurgických premien. Ale teraz chce nová show tento koncept úplne obrátiť. Ľudia, ktorí sa pod nožom plastických chirurgov nechali pretvoriť, sa majú znovu zveriť do starostlivosti lekárov a nechať si vrátiť tvár, ktorú pôvodne mali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Aby sa dotyční mohli zúčastniť ako súťažiaci, musia mať za sebou aspoň desať plastických chirurgických zákrokov. V bohatších častiach hlavného mesta Soul je podobný počet operácií bežný. Obyvatelia Južnej Kórey sú "najviac chirurgicky upravení" ľudia na svete. V pomere na jedného obyvateľa majú viac plastických vylepšení, ako napríklad Američania, Taliani, Gréci či Brazílčania.

Televízna relácia nazvaná Späť k mojej tvári sa snaží dať najavo, že ľudia sú krásni takí, akí sú a nepotrebujú žiadne úpravy. V každej epizóde se divákom predstavia štyri alebo päť mladých žien, ktoré podstúpili desať a viac chirurgických zákrokov.

Súťažiaci vyrazia do ulíc Soulu pod vedením moderátora, kde na nich budú čakať rôzne úlohy, ktoré by ich mali presvedčiť o tom, že pred tým, ako začali s operáciami, boli krajší ako teraz. Relácia má dokázať, že pred zákrokmi mali súťažiaci svoju individualitu, ale po zákroku plastického chirurga sa začali podobať jedna na druhú.  

Nakoniec na každú súťažiacu čaká rozhodnutie - buď sa nechá preoperovať do pôvodného stavu, alebo povie "dosť" na znamenie, že je so svojím novým chirurgicky vylepšeným vzhľadom spokojná. 

Zdroj: ČTK 

Foto: SBS

Tagy: reality show

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj