Nominovaný Michal Hudák: V práci sa zabáva, hnevajú ho však falošné profily!

Michal Hudák
07.05.2016TelevíziaObľúbenú postavu slovenského šoubiznisu Michala Hudáka by ste na sociálnych sieťach hľadali márne. Paradoxne sa však vďaka nim zaradil medzi nominovaných v ankete Telkáč roka 2015.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V ankete Telkáč roka 2015 sa medzi nominovanými objavil aj známy slovenský zabávač, herec a moderátor Michal Hudák. Napriek tomu, že hlasovanie v tejto ankete prebieha na sociálnej sieti, herec k nim vôbec nemá blízko: „Nie som na žiadnych sociálnych sieťach. Facebook je pre mňa cudzí pojem a tak to aj ostane.“ Sám však registruje asi štyri falošné profily s jeho tvárou a fotkami, kde niekto cudzí komunikuje s fanúšikmi v jeho mene. Najviac ho ale hnevá, že to sám nemôže zrušiť: „Nie som tam registrovaný, takže ma nikto nepovažuje za existujúcu osobu.“

O tom, že má svoju prácu rád, netreba ani pochybovať: „Mám prácu, pri ktorej sa zabávam a zarábam za to peniaze. Je to skvelé!“ Zabávača v sebe nezaprel ani pri otázke, ako sa k práci moderátora dostal: „Postupne. Pešo, bicyklom, autom, vlakom, lietadlom.“ Michal Hudák však podobne ako množstvo jeho známych kolegov vzišiel z malého lokálneho v súčasnosti už neexistujúceho Rádia Flash.

Pozrite si kompleté výsledky ankety Telkáč roka 2015: Gizka Oňová spravila zmätok, riaditeľ Jojky so zmeneným imidžom: Odovzdávanie cien Telkáč roka 2015!

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Ján Zemiar

Tagy: Telkáč roka 2015 Michal Hudák

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov