Najobľúbenejší redaktor Viktor Vincze: Do telky ísť nechcel, rozhodol sa v krčme!

Viktor Vincze
08.05.2016TelevíziaCenu za najobľúbenejšieho redaktora ankety Telkáč roka 2015 si, vôbec nie prekvapivo, odniesol redaktor TV Markíza Viktor Vincze. Hoci teraz patrí medzi televíznych obľúbencov nielen u ženského publika, ísť do televízie nemal v pláne.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viktor však dokázal, že je talentovaný aj v inom smere, keď sa zúčastnil šou Tvoja tvár znie povedome. Prekvapil hneď v prvom kole ako Enrique Iglesias, čo bola postava, ktorá sa mu stvárňovala najjednoduchšie: „Tam som len stál, mal som svoj kľud. Malo to byť len o zábave. Robil som takého šaša zo seba, čiže to mi išlo celkom jednoducho.“ Jednoznačne najviac sa potrápil po fyzickej stránke s Johnom Travoltom a po tej hlasovej bol ťažkým orieškom Bon Jovi. Aj napriek totálnemu vyšťaveniu by neváhal do toho ísť znova.

Jeho cesta do spravodajstva rozhodne nepatrila medzi tie tradičné. „Sedel som s kamarátmi v krčme v Šali a v televízii išla práve reklama na kastingy. Prešli sme niekoľkými kolami, nikoho som nepoznal a tak nejako som sa dostal do telky.“  Pôvodne však do televízie vôbec nechcel ísť. Skúsenosti s moderovaním v rádiu Max v Nitre chcel posunúť trošku ďalej, no nad televíziou ani novinárčinou neuvažoval. Až kým mu Patrik Herman, ktorý sedel v komisii, nenavrhol, že sa viac hodí do spravodajstva. V súčasnosti je okrem redaktora spravodajstva aj moderátor relácie Reflex.

Výsledky ankety Telkáč roka 2015 si môžete pozrieť tu: Telkáče roka sú rozdané! Kto sú noví držitelia exkluzívneho ocenenia?

Viktor Vincze odpovedal aj čitateľom na ich otázky

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Ján Zemiar

Tagy: Telkáč roka 2015 Viktor Vincze

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov