Ukričaný kuchár ukázal citlivú stránku: Vilo Habo mal slzy na krajíčku!

Vilo Habo, V siedmom nebi
26.05.2016TelevíziaVila Habo sa zapísal divákom do pamäti ako neoblomný a ukričaný kuchár, ktorý má vysoké nároky na seba aj na druhých. Teraz však schoval svoje ukričané ja a ukázal city.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kuchára Vila Haba preslávila televízna šou Moja mama varí lepšie ako tvoja a práve vďaka nej sa stal pre mnohých vzorom, s ktorým sa chcú stretnúť. Vďaka tomu sa stal aj súčasťou iného projektu televízie V siedmom nebi. Stretnutie s ním si vysníval malý bojovník s hemofíliou Rudko. Vilo neskôr priznal, že mu počas stretnutia s chorým dieťaťom nebolo všetko jedno.

Prečítajte si aj: Nová hviezda jojkárskej šou bez slov: Takú kritiku od svojho vzoru isto nečakal!

S toľkou medializáciou Vilo pri príchode do kuchárskej relácie vôbec nerátal. To, že si stretnutie s ním niekto vysníval považuje za veľkú poctu a veľmi ho to prekvapilo. Považuje seba aj svoju rodinu za ľudí, ktorí niečo dokázali vďaka televízii. „Toto stretnutie bolo pre mňa emotívne, lebo ja som mäkšej povahy a ja sa hneď rozplačem. Teraz som slzy udržal. Ten chlapec, keď nás zbadal, ožil. Ako keby druhý život doňho prišiel, keď videl Habovcov,“ povedal obľúbený kuchár pre TV JOJ.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Archív TV JOJ/Facebook

Tagy: V siedmom nebi Vilo Habo

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov