Jeseň na JOJ: Zmenené maniačky, Dr. Ema, V siedmom nebi aj Kraus

Záber zo Show Jana Krausa
30.08.2014TelevíziaTelevízia JOJ prinesie od septembra na obrazovky viacero pôvodných programov a chýbať nebudú ani formáty zo zahraničnej produkcie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V utorok 2. septembra odvysielajú premiérové časti šou Nákupné maniačky, ktorá sa v repríze objaví aj na Wau. Súťažiace budú mať tentoraz k dispozícii 400 eur a líčiť ich bude profesionálna vizážistka. Počas jedného týždňa budú v šou účinkovať štyri dievčatá, piaty deň bude prekvapením pre nakupujúce aj pre divákov. Novinkou je víťazka stylistu - môže sa totiž stať, že celkovou výherkyňou bude iná súťažiaca ako favoritka stylistu. Tá napokon dostane špeciálny autorský šperk Mariána Hornyáka.

Druhý september prinesie aj premiérové časti lifestylového magazínu o dianí v slovenskom i zahraničnom šoubiznise. Top star s moderátormi Stankou Pavolovou, Soňou Skoncovou a Jánom Bakalom bude televízia vysielať každý pracovný deň o 16:25. V prvý septembrový utorok sa na obrazovky vráti aj Súdna sieň. Diváci a diváčky ju budú môcť sledovať počas každého pracovného dňa o 17:55.

Vo štvrtok 4. septembra uvedie JOJ pôvodný rodinný seriál Dr. Ema. Vysielať ho budú vždy vo štvrtok o 21:40 a predstavia sa v ňom Soňa Norisová, Zuzana Kronerová a Natália Germániová.

Nedeľný podvečer bude patriť Novému bývaniu, v ktorom Vlado Voštinár spolu s architektami ukážu záujemcom nové možnosti bývania. Poradia im tiež ako nájsť vhodný byt alebo ho jednoducho a účelne upraviť.

Rodinná relácia Vila Rozborila s názvom V siedmom nebi odštartuje v nedeľu 7. septembra o 20:30. Na obrazovkách JOJ nebude chýbať ani denný seriál Panelák (2008), ktorý môžu diváci a diváčky pozerať od pondelka do piatka vždy o 20:30. 

Každú stredu o 21:40 sa na obrazovkách objaví Show Jana Krausa, ktorý v nej privíta mnoho českých hostí i známe osobnosti zo Slovenska. V piatok 5. septembra odvysielajú prvú časť nového českého komediálneho seriálu o vodných ľuďoch. V trinásťdielnom seriáli Neviditeľní (2014) účinkujú napríklad Jiří Bartoška, Luděk Sobota, Jiří Langmajer či Ivana Chýlková. Pondelkové večery budú zas patriť írsko-kanadskému televíznemu projektu Vikingovia (2013). 

Zdroj: SITA 

Foto: TV JOJ

Tagy: TV JOJ Jan Kraus Nákupné maniačky Topstar Dr. Ema Súdna sieň

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov