Hviezdy televíznych novín: Najkrajšie česko-slovenské moderátorky vás ihneď očaria!

29.03.2017TelevíziaSú krásne, populárne a navyše mimoriadne úspešné. Reč je o známych tvárach z televíznej obrazovky. Ich poznávacím znakom je, že sú moderátorkami hlavných spravodajských relácií.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Mária Chreneková Pietrová (33)

Sympatická moderátorka začala po ukončení vysokej školy pracovať v RTVS ako moderátorka športovej relácie Góly-body-sekundy. Do Markízy sa dostala v roku 2012 a pôsobí ako moderátorka hlavej spravodajskej relácie Televízne noviny. Jej manžel je Tomáš Chrenek jr., ktorý je synom oceliarskeho bosa a miliardára Tomáša Chreneka. Ten sa pravidelne umiestňuje v rebríčku najbohatších Slovákov.

Mohlo by vás zaujímať: Rytmus, Cinka Panna aj Fontána pre Zuzanu: Toto je 10 najhorších slovenských filmov všetkých čias

Lucie Borhyová (38)

Ani sa nechce veriť, že nádherná Češka oslávi v apríli už 39. narodeniny. V roku 1998 začala pracovať ako moderátorka televíznych novín na Nove a vydržala tam až dodnes. Jej kolegom za vysielacím pultom je Reynolds Koranteng. Po rozchode so športovým moderátorom Michalom Hrdličkom zapĺňala všetky bulvárne plátky. Práve prostredníctvom neho si posielali štipľavé odkazy a ich smutné obdobie sledovalo celé Česko.

 

Březen 2017#swimwear#lucieborhyova#style#fashion#swimsuit#czechgirl#italiangirl

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Borhyová Official (@lucie_borhyova),

Lenka Vavrinčíková (29)

Už počas štúdia na vysokej škole začala v rámci praxe pracovať v redakcii Telerána. Jej ďalšie kroky smerovali do relácie Počasie. V poslednom období zažíva raketový vzostup. Vďaka šou Tvoja tvár znie povedome sa výrazne zapísala do povedomia verejnosti. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo začiatkom marca absolvovala premiéru ako moderátorka markizáckych Televíznych novín. V súkromí je šťastne zadaná s priateľom Albertom, s ktorým tvorí pár už 11 rokov.

Monika Leová (25)

Sympatická moderátorka s vietnamskými koreňmi sa v roku 2013 zúčastnila súťaže Česká Miss a získala titul Blesk Česká Miss Earth. Práve v tom období nastal zlom v jej ďalšej profesionálnej kariére. Na televíznej stanici Prima Family začala exotická kráska moderovať Odpolední zprávy. Okrem toho pôsobila aj ako modelka. Jej priateľ a známy módny konzultant Martin Košín ju začiatkom roku 2016 požiadal v Austrálii o ruku.

 

Praha na dlani #model #photoshooting #prague #ontheroof @fashion_church

Príspevok, ktorý zdieľa Monča Leová (@leova_monika),

Lucia Barmošová (34)

Päťnásobná držiteľka titulu OTO pracuje už 12 rokov v TV JOJ. Jej neodmysliteľným dlhoročným moderátorskym partnerom je Ľuboš Sarnovský. Bezdetná moderátorka sa koncom roka 2014 po dlhých 14 rokoch nečakane rozviedla s manželom Pavlom. Po roku slobody sa zamilovala do mladšieho podnikateľa Martina Durasa, s ktorým ale taktiež zažila sklamanie. Napriek zložitým vzťahom prežíva v kariére mimoriadne úspechy, čo sa odráža aj na jej popularite

Mohlo by vás zaujímať: Kedysi sme ich vídali každý deň, kam sa podeli dnes? Toto je 11 slovenských celebrít, po ktorých sa akoby zľahla zem

Aneta Savarová (31)

S moderovaním začala v Rádiu Zlín. Absolventka Fakulty sociálnych vied Univerzity Karlovej v Prahe nastúpila v roku 2007 do ČT24. O štyri roky neskôr sa stala hlavnou tvárou spravodajskej relácie Události, kde pôsobila až do roku 2015. Vydala sa za kontroverzného podnikateľa Jana Harangozza, ktorý bol podozrivý v kauze podvodu. Minulý rok sa rozviedli.

Zdroj: telkáč 

Foto: koláž Telkáč, tvmarkiza.sk, ct.cz

Tagy: Mária Chreneková Pietrová Lenka Vavrinčíková Lucia Barmošová Monika Leová Lucie Borhyová Aneta Savarová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov