Jim Parsons z Teórie veľkého tresku: Rokovania o platoch boli ťažké

Jim Parsons ako Sheldon Cooper
06.09.2014TelevíziaAmerického herca Jima Parsonsa stále baví účinkovanie v komediálnom seriáli Teória veľkého tresku (2007), kde stvárňuje svojského vedca Sheldona Coopera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako povedal pre magazín Adweek, hranie Sheldona sa mu nikdy nezunuje. "Zvyknete si na to. A to je dobré. Pomôže vám to dať postave hĺbku," vyhlásil 41-ročný rodák z Texasu.

Držiteľ Zlatého glóbusu a štyroch Primetime Emmy, ktoré získal práve za účinkovanie v obľúbenom seriáli, sa taktiež vyjadril ku komplikovaným rokovaniam o predĺžení zmluvy na ďalšie sezóny sitkomu. "Nikdy som niečo také nerobil a bolo by ťažké, prežiť to znovu. Keď sa rozhodlo o odložení nakrúcania, nebolo to zábavné. Tento seriál nás baví robiť, ale tieto veci tak fungujú, a hoci je to zvláštne, musí to prehrmieť," vyhlásil. 


Výzva pre ozajstných fanúšikov: Test o seriáli Teória veľkého tresku


Jim Parsons sa okrem Teórie veľkého tresku objavil aj v niekoľkých epizódach seriálov Ed (2000 - 2004), Sudkyňa Amy (1999 - 2005) alebo iCarly (2007 - 2012). Účinkoval aj vo filmoch ako napríklad Precitnutie v Garden State (2004), 10 položiek a menej (2006), Gardener of Eden (2007) alebo Wish I Was Here (2014). Za stvárnenie Tommyho Boatwrighta v televíznej snímke Rovnaké srdcia (2014) ho nominovali na cenu Primetime Emmy. 


Všetko o Teórii veľkého tresku nájdete v knihe Teorie velkého třesku od A do Z


Zdroj: SITA 

Foto: CBS

Tagy: Teória veľkého tresku Jim Parsons Sheldon Cooper

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov