Jojka štartuje letný seriál: Ako bude dramatická Pravá tvár vyzerať?

13.06.2017TelevíziaTelevízia JOJ začne v stredu večer vysielať seriál Pravá tvár. V hlavnej úlohe sa v novinke predstaví Monika Horváthová. Jej seriálového partnera stvárni Marek Geišberg.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Televízia JOJ uvedie v stredu večer v premiére prvú časť seriálu Pravá tvár. Novinka prinesie dramatický príbeh mladej Viky, ktorá prichádza do veľkomesta, kam ju ženie túžba po pomste za smrť jej sestry. Vika sa stretáva s dobrými aj zákernými ľuďmi, pomáha všetkým, ktorí to potrebujú, a túži po odplate, až sa napokon zamiluje do človeka, ktorý jej najviac ublížil. Názov seriálu sa odvíja od skutočnosti, že každá z jeho postáv má svoje tajomstvo a dve tváre, z ktorých niekedy ťažko odhaliť tú pravú.

V novom formáte sa predstavia všetky herecké generácie. Ústrednú postavu stvárni Monika Horváthová, ktorej seriálovým partnerom bude Marek Geišberg. Popri nich si v Pravej tvári zahrajú aj Martin Mňahončák, Juraj Hrčka, Anna Javorková, Alena Ďuránová, Jozef Vajda, ale aj speváčka Dáša Šarközyová známa ako Mamba Dasha a ďalší.

V úvodnej zvučke zaznie pieseň Strih z piateho štúdiového albumu Priame prenosy prešovskej kapely Komajota. Televízia JOJ má pre divákov pripravených spolu 16 častí seriálu. Novinku bude vysielať každú letnú stredu večer o 20:35.

Zdroj: SITA 

Foto: TV JOJ, Video: Youtube

Tagy: Pravá tvár

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov