Nový krimiseriál na ČT: Začalo sa nakrúcanie Četnických trampot

Četnícké trampoty
09.09.2014TelevíziaČeská televízia začala nakrúcať nový historický krimiseriál s názvom Četnické trampoty, v ktorom sa v hlavných úlohách predstavia Robert Hájek a Martin Donutil. Tí stvárnia dvojicu mladých žandárov, ktorí pôsobia v malom kúpeľnom meste na juhu Moravy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dej seriálu začne v roku 1919, keď dvaja žandári po ukončení štúdia prídu na svoje prvé pôsobisko. Tam ich čaká opustená žandárska stanica a ihneď začnú vyšetrovať svoj prvý prípad. Okrem Hájka a Donutila si v seriáli zahrajú aj Robert Jašków, Karel Dobrý, Pavel Zedníček, Pavla Tomicová, Ondřej Malý či Igor Bareš. Zatiaľ je pripravených šesť dielov, ktoré nakrútia Pavel Jandourek, Dan Wlodarczyk a Peter Bebjak.

Žandársku stanicu vybudovali tvorcovia na zámočku v obci Lesní Hluboké, nakrúcať sa bude tiež v Jimramove, Prostějove, Luhačoviciach či Mrákotíne, a to tento rok do konca novembra a na budúci rok od marca do mája. "Chceme nadviazať na úspech Četnických humoresiek. Dej sa odohráva v rovnakej dobe aj profesii. Tým však podobnosť končí. Zvažovali sme možnosť pokračovania, ale časom sme vyvinuli námet, ktorý má iba niekoľko spoločných motívov. Ide o samostatný projekt," uviedol producent David Ziegelbauer. 

Zdroj: SITA 

Foto: ceskatelevize.cz

Tagy: Četnícké trampoty Česká televízia

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov