VIDEO Pozrite sa, ako dopadlo spojenie seriálu Game of Thrones a filmovej ságy Star Wars

Postavy Arye a Brienne počas súboja
18.08.2017TelevíziaSeriál Game of Thrones je momentálne najpopulárnejším seriálom súčasnosti a ságu Star Wars (Hviezdne vojny) môžeme považovať za jeden z najprogresívnejších projektov kinematografie. Ako to teda dopadne, keď spojíme príbehy z ďalekej galaxie spolu so stredovekom skrz svetelné meče?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

K stredoveku, dokonca aj k tomu fiktívnemu, rozhodne patria rytierske súboje s mečmi z ťažkej ocele. Niečo podobné ale platí aj v prípade filmovej ságy Star Wars, kde sa v ďalekej galaxii odohráva súboj rytierov Jedi s nepriateľmi, a to aj pomocou sveteľného meča. Súboje s nimi sa navždy zapísali zlatým písmom medzi klenoty kinematografie a priamo aj do sŕdc fanúšikov ságy, ktorá bude pokračovať novými epizódami a rôznymi bočnými príbehmi ešte pekných pár rokov.

Čo sa týka HBO a jeho Game of Thrones, je príjemné opäť po čase počuť aj správu, ktorá by priamo nesúvisela s hackerským únikom množstva citlivých údajov, opisov epizód či dokonca zverejnenia celých častí. Tentokrát totiž pre vás máme "iba" spomínané video z dielne YouTube kanálu Omid G, v ktorom oceľové meče nahradili tie sveteľné. Ako sa vám táto nezvyčajná zmena pozdáva?

Zdroj: screenrant.com 

Foto: HBO/Disney, Video: Youtube

Tagy: Game of Thrones seriál Star Wars

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov