Vo dvojici im to ide lepšie: Títo televízni parťáci jednoducho patria k sebe

koláž - televízne dvojice
31.08.2017TelevíziaVo dvojici sa to vždy ťahá akosi lepšie. O tom by vedeli rozprávať aj mnohé moderátorské či humoristické dvojice. Keď sa jeden pomýli, druhý krízovú situáciu zažehná a naopak. Dobrí televízni parťáci sa jednoducho na seba môžu spoľahnúť, nech už majú problémy s technikou, hanblivými respondentmi alebo len nemajú svoj deň.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč

Z rozhlasového dua sa plynule stalo to televízne. Dvojica pôvodne z komerčného rádia sa vďaka svojmu nevtieravému humoru dostala aj do televízie. Junior a Marcel moderovali talentovú šou Česko Slovensko má talent, kde si ich obľúbili nielen diváci, ale aj súťažiaci. Spoločne prevzali po dvojici Andrásy a Vacvalová zábavnú reláciu – niekdajšie Aj múdry schybí. Program sa pod ich moderátorskou taktovkou výrazne zmenil a získal aj nový názov – Nikto nie je dokonalý.


Mohlo by vás zaujímať: VIDEO Videlo ich celé Slovensko: Aj tieto škandály zasiahli naše televízie!


Oliver Andrásy a Elena Vacvalová

Oliver Andrásy a Elena Vacvalová tvorili humoristickú dvojicu v podstate celé roky. Program, s ktorým sa toto duo divákom najviac spája, Aj múdry schybí, sa vysielal od roku 1989, kedy mal podobu rozhlasovej relácie. Osvedčený formát si rokmi získal kopu fanúšikov a aj po odchode Andrásyho a Vacvalovej má svojich pokračovateľov v podobe už vyššie spomínanej dvojice. Obaja už starší humoristi však spoločne vystupovali aj v iných reláciách a boli neoddeliteľnou súčasťou napríklad silvestrovskej zábavy a mali aj spoločnú firmu.


Mohlo by vás zaujímať: Zabudnutí televízni humoristi: Títo nás zabávali celú večnosť!


Miro Noga a Štefan Skrúcaný

Zabávači na seba upozornili ešte na začiatku 90. rokov. Dvojica Noga - Skrúcaný spoločne hviezdila v rôznych politicko-satirických programoch, napríklad Telecvoking či Apropo TV. Okrem moderovania naspievali spolu aj štyri hudobné albumy. Ako náhle sa tento typ humoru z televízii vytratil, rozpadla sa aj táto dvojica. Dnes už na televíznych obrazovkách vidíme len Štefana Skrúcaného.


Mohlo by vás zaujímať: Štartuje šiesta séria Let's Dance: O víťazstvo zabojujú tieto celebrity!


Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch

Túto moderátorskú dvojicu v podstate stvorilo úplne prvé hľadanie slovenskej SuperStar. Tam si ich zamilovali nielen diváci, ale aj samotní súťažiaci. Vďaka talentovej súťaži sa z nich stala ostrieľaná dvojica, ktorá si prešla viacerými zábavnými programami. Tento rok sa obľúbené moderátorské duo vracia na televízne obrazovky vďaka novej sérii tanečnej súťaže Let´s Dance.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Koláž Telkáč, Video: YouTube

Tagy: Martin Pyco Rausch Štefan Skrúcaný Miro Noga Milan Junior Zimnýkoval Adela Vinczeová Marcel Forgáč Oliver Andrásy Elena Vacvalová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov