Najskôr práca, potom svadba: V televízii našli zamestnanie aj lásku!

koláž - moderátori
26.09.2017TelevíziaVzťahy na pracovisku sú klasika. Veď kto iný vaše starosti pochopí lepšie než kolega? Nájsť si svojho životného partnera v práci teda nie je nič neobvyklé, čo môžeme vidieť aj na našich osobnostiach. Niektoré dvojice svoj vzťah skrývali, s inými sme boli v podstate od ich začiatku. Pozrite si známe páry, ktoré sa našli pri práci v televízii.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Diana Hágerová a Roman Juraško

Pred niekoľkými rokmi spojila moderátorska práca aj redaktorku Dianu Hágerovú a moderátora Romana Juraška. Spoznali sa pri práci v Teleráne, kde si aj padli do oka. Dvojica síce nie je zosobášená, no momentálne sa tešia na potomka, ktorý má čoskoro prísť na svet.


Mohlo by vás zaujímať: Kveta Horváthová nemá žiadny problém: Ukázala ranné FOTO bez mejkapu!


Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Aj tento pár sa prvýkrát stretol v televízii. Úspešná moderátorka Adela Vinzceová a teraz už jej manžel Viktor Vincze spolu natáčali Chart Show, stretli sa aj na markízackej párty či Dni otvorených dverí. Spojila ich však najmä svadba ich kolegov a kamarátov Mateja Sajfa Cifru a Veroniky Ostrihoňovej, kedy sa dali do reči o čosi viac. Pár, ktorý verejnosť poriadne prekvapil, je už dnes v manželskom zväzku.

Zlatica Puškárová Švajdová a Patrik Švajda

Moderátorské stálice hlavných správ Zlatica Puškárová a Patrik Švajda spolu začali chodiť v čase, keď bol šarmantný markizák ešte prvýkrát ženatý. Ako dvojica sa dostali cez všetky prekážky a pôsobia naozaj veľmi zohrato. Spoločná práca i súkromný život však na nich nemajú vždy len pozitívny vplyv, čo ste mohli vidieť pri výmene názorov počas vysielania.


Mohlo by vás zaujímať: Vo dvojici im to ide lepšie: Títo televízni parťáci jednoducho patria k sebe


Hana Zavřelová Gallová a Adam Zavřel

Moderátorka Hana Gallová stretla životnú lásku po niekoľkých rokoch práce v televízii JOJ, kam priviedla aj svojho priateľa, bývalého redaktora RTVS Adama Zavřela. V roku 2013 sa tak mohla udiať veľká jojkárska svadba.


Mohlo by vás zaujímať: Nekompromisní kati z talentových súťaží: Šírili strach i vtipné hlášky!


Zuzana Glabazňová a Marián Lechan

Televízia spája aj rozdeľuje. Keď sa do seba títo dvaja redaktori zamilovali, boli v tom čase v manželstve s niekým iným. Po odhalení tajnej lásky sa všetko akoby rozbehlo. Obaja sa so svojimi partnermi rozviedli a mohli si začať užívať slobodu i svoj vzťah.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: TV JOJ, Instagram

Tagy: Zlatica Puškárová Patrik Švajda Diana Hágerová Viktor Vincze Adela Vinczeová Roman Juraško Hana Gallová Adam Zavřel Marián Lechan Zuzana Glabazňová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov