Na Prime začínajú Muži proti ženám, Markíza pripravuje Chart show

Záber zo show Muži proti ženám
26.09.2014TelevíziaTelevízia Prima odvysiela prvý diel relácie Muži proti ženám. Nasadením súboja známych osobností potvrdí svoje pravidlo v sobotu večer uvádzať zábavné show. Podobne na moderovanú zábavu v sobotu vsádza Česká televízia alebo TV Barrandov, výnimkou je Nova, ktorá na svojej hlavnej stanici divákom ponúka klasické či premiéry.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Novinka Muži proti ženám má zatiaľ pripravené štyri epizódy. S moderátormi Terezou Kostkovou a Daliborom Gondíkom chce divákov nalákať na "nezmieriteľný" súboj oboch pohlaví. "Všetkým je jasné, že sa tieto protistrany nikdy nezhodnú, ale predstava, že muži žijú bez žien a ženy bez mužov, je vlastne pre všetkých neprijateľná," uvádza Prima v upútavke na prvý diel. V ňom bude farby žien obhajovať rodinný tím v zložení Veronika Žilková, Agáta Prachařová a Dana Batulková. Proti nim potom nastúpi Ondřej Soukup, Jan Maxian a syn Žilkovej herec Vincent Navrátil.

Sobotný prime-time spolu s piatkovým večerom zostávajú poslednými, ktoré ešte neovládla bitka seriálov, ktorá sa inak na veľkých staniciach odohráva po celý týždeň. Naposledy sa zaradila nedeľa, ktorá je teraz v znamení súboja Primy a Novy, konkrétne seriálov Vinár a Kriminálka Anděl.

Pre Novu ako lídra sledovanosti je jeseň predovšetkým stávkou na dramatickú tvorbu, v pláne má ale aj jednu súťažnú novinku. V spolupráci s televíziou Markíza pripravuje "hudobnú show plnú hviezdnych hostí a speváckych vystúpení". Nová zábavná relácia Chart Show predstaví divákom rebríčky tých najúspešnejších českých a slovenských hitov. O termíne nasadenia ešte neinformovala.

Žiadne novinky na tomto poli zatiaľ nechystá Česká televízia. Predminulú sobotu však predstavila nový typ relácie Po našom, ktorého súčasťou vedľa zmesi prevažne ľudových pesničiek boli napríklad aj vedomostné súťaže.

Súťažné a podobné zábavné formáty sa k slovu v menšej miere dostávajú aj v týždni. Prima má vo štvrtok od 21:30 zábavnú show Kdo jde kdo, ktorá nadväzuje na kedysi úspešnu reláciu Hádej, kdo jsem! Barrandov každý pondelok od 20:10 ponúka súťaž Pavla Zedníčka Kurňa, co to je? a v stredu v rovnakom čase potom show Vtip za stovku! Podľa televízie sú oba formáty v týchto dňoch jej stabilne najsledovanejšie.

Zdroj: ČTK 

Foto: iprima.cz

Tagy: Nova Prima Markíza Česká televízia

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov