Dom z kariet pokračuje bez Spaceyho: Zverejnili VIDEO záverečnej série

Kevin Spacey
05.03.2018TelevíziaSpoločnosť Netflix zverejnila teaser záverečnej sezóny oceňovaného dramatického seriálu Dom z kariet (2013), v ktorej však už bude po sérii obvinení zo sexuálneho obťažovania chýbať jeho doterajšia hlavná hviezda Kevin Spacey.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hlavnou postavou šiestej sezóny obľúbeného projektu z politického prostredia bude Claire Underwood, ktorú stvárňuje Robin Wright. "Ešte len začíname," hovorí rázne v teaseri, v ktorom ju môžu diváci a diváčky vidieť v Oválnej pracovni Bieleho domu.

Predchádzajúca sezóna ju už pritom v závere uviedla ako novú prezidentku Underwoodovú po tom, ako na poste nahradila svojho manžela Franka Underwooda (Spacey). Tvorcovia tak spravili už mesiace predtým, ako sa prevalili obvinenia zo sexuálneho obťažovania voči Spaceymu, ktoré neskôr viedli k jeho prepusteniu. Tvorcovia museli následne produkciu načas prerušiť, aby Spaceyho postavu vyhodili zo scenára a príbeh vystavali okolo Claire.

Záverečných osem epizód seriálu sa dostane do ponuky Netflixu na jeseň. Pôvodne malo pritom príbeh uzavrieť 13 častí. K hereckému obsadeniu, ktoré okrem iných tvoria Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott a Boris McGiver, sa na poslednú sezónu pridali Diane Lane a Greg Kinnear.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP, Video: YouTube/Netflix

Tagy: Dom z kariet Kevin Spacey House of Cards Robin Wright

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov