Sklamaní fanúšikovia Dallasu: Populárny seriál definitívne končí

Dallas
04.10.2014TelevíziaZástupcovia americkej Turner Network Television (TNT) informovali, že neplánujú nakrúcať štvrtú sezónu seriálu Dallas (2012 - 2014). Televízny projekt sledovalo čoraz menej divákov a diváčok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Televízia TNT sa rozhodla, že nebude pokračovať v nakrúcaní seriálu Dallas. Sme na tento projekt neskutočne hrdí. Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí sa do šou zapojili, od úžasného hereckého obsadenia až po dokonalý produkčný tím, ktorý viedli Cynthia Cidre a Mike Robin. Špeciálne sa chceme poďakovať obyvateľom Dallasu za ich srdečnosť a štedrú pohostinnosť, ktorú nám prejavovali počas nakrúcania," uviedli zástupcovia spoločnosti TNT.

Obľúbený seriál Dallas (1978 - 1991) vytvoril David Jacobs, ktorý sa spolu so spomínanou Cidre a ďalšími podieľal aj na tvorbe obnoveného projektu. V ňom sa z pôvodného hereckého obsadenia ukázali Patrick Duffy, Linda Gray a tiež predstaviteľ J. R. Ewinga Larry Hagman, ktorý však v novembri 2012 zomrel. V seriáli si zahrali aj Josh Henderson, Jesse Metcalfe, Jordana Brewster, Julie Gonzalo či Brenda Strong. 

Zdroj: SITA 

Foto: FB

Tagy: Dallas

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov