Prísnejšie väzenie a nové problémy: Pozrite si ukážku šiestej série Orange Is the New Black

Šiesta séria Orange Is the New Black
11.07.2018TelevíziaSeriál založený na memoároch je niečo úplne odlišné ako iné seriály pre ženy. Hlavnou postavou je Piper, ktorá sa dostáva do väzenia. Tam sa stretáva so svojou niekdajšou partnerkou, ale aj ďalšími ženami. Nechýbajú vtipné situácie, nadhľad či vážne témy. Úspech projektu od Netflixu spôsobil, že tu máme trailer už pre šiestu sériu populárneho seriálu. Čo sa zmení v živote hlavných hrdiniek?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Šiesta séria populárneho seriálu Orange Is the New Black otvára pre uväznené ženy úplne nový a rozhodne drsnejší svet. Dostanú sa totiž do úplne iného väzenia, ktoré je tentokrát vybavené maximálnou ostrahou. To sa dalo čakať hlavne po udalostiach z piatej série, kedy si hlavné hrdinky poriadne zavarili. Nové väzanie však poriadne preverí ich fyzickú a nemenej aj psychickú silu.

Dámska jazda môže ihneď začať: Tieto seriály vás pobavia aj rozplačú

Teraz sa z tvrdých dievčat stávajú nováčikovia a musia prejsť novými pravidlami. Sú nútené začať úplne od spodu rebríčka v snahe dostať sa do očí chovancom aj strážcom, ktorí sa radi vyžívajú v mučení. Budú sa testovať priateľstvá a vytvoria sa nové spojenectvá - niektoré podľa vlastného výberu a iné podľa okolností - keďže ženy čelia viacerým obvineniam z nepokojov. Budú sa zoskupovať a udržiavať svoje väzby neporušené, alebo sa všetko zvrtne opačným smerom? To sú otázky, na ktoré dostaneme odpoveď už 27 júla, kedy celá séria premiéruje na Netflixe.

Seriál z prostredia ženskej väznice sa uchytil takmer okamžite. Pre zaujímavosť, jeden diel vyšiel spoločnosť na necelé štyri milióny dolárov. Tým, že získal vysoké hodnotenia kritikov a za prvé štyri série si odniesol štyri ceny Emmy, tvorcovia sa rozhodli preventívne produkciu obnoviť na ďalšie tri série. Väčšina z rozpočtu šla na účet herečkám.

Zdroj: telkáč 

Foto a Video: YouTube/Netflix

Tagy: Netflix seriál Orange Is the New Black

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov