Už v nedeľu to po ročnej pauze znovu vypukne: Občas sme si aj poplakali

31.08.2018TelevíziaV nedeľu 2. septembra odštartuje na obrazovkách televízií JOJ a Prima po ročnej prestávke siedma séria úspešnej šou Česko Slovensko má talent.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O réžiu projektu sa opäť postaral Jeffo Minařík. „Tento ročník Talentu patrí, myslím si, medzi tie najpodarenejšie, snáď bude aj divácky úspešný. Kvalitatívne prišli asi najlepšie talenty,“ vyjadril sa hlavný tvorca šou, ktorý tentoraz stavil i na niekoľko nových tvárí.

Porotkyňu Luciu Bílú vystriedala napríklad Marta Jandová. Tá sa napriek počiatočnej neistote v porotcovskom kresle cítila napokon celkom príjemne. „Pre mňa to je úplne iné, ako keď som porotcovala v speváckych súťažiach, pretože ide viac o zábavu, o zábavnú šou a pri uchopení tých iných talentov alebo netalentov je hranica veľmi tenká. Človek niekedy nevie, či je to talent alebo nie je, pretože niekedy sa aj ten najväčší talent na prvý pohľad nemusí zdať ako nejaká extra schopnosť. Počas prvých desiatich minút natáčania to teda bolo pre mňa zvláštne, musela som sa rozkukať, no myslím, že som ten princíp pochopila a v polohe porotkyne som sa cítila napokon fajn,“ priznala 44-ročná rodáčka z Prahy. Zostavu porotcov doplnia tradične Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová.

Okrem Jandovej bude nová aj moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. „My sme ani jeden doteraz nemali veľmi skúsenosť s moderovaním, takže je to pre nás absolútna novinka. Naozaj sme sa do toho položili, aj čo sa emócií týka a užili sme si to. Občas sme sa na našich súťažiacich napojili až tak, že sme si aj poplakali,“ poznamenal Gránský. „Ten čas, ktorý sme strávili nakrúcaním Talentu, bol veľmi príjemný. S Davidom sme stáli na strane súťažiacich, mali sme sa s kým stotožňovať, zažili sme veľa krásnych príbehov a osudov a také pekné veci,“ dodala Garajová Schrameková.

Divákov a diváčky šou čaká 14 nových častí, v ktorých sa predstaví zhruba 300 talentov. S výnimkou semifinále a finále budú televízie obľúbený formát vysielať zo záznamu. Premiérovú časť uvedú v nedeľu o 20:35. Nasledujúci týždeň sa Talent podľa informácií, ktoré poskytla hovorkyňa JOJ Group Lucia Kulihová, na obrazovky dostane v rovnakom čase v utorok a v sobotu a ďalej bude pokračovať v týždennej periodicite už len v soboty.

Zdroj: SITA 

Foto: JOJ

Tagy: Česko Slovensko má talent

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov