Nový seriál Markízy: Prinesie Doktorov na čele s Alexandrom Bártom

Doktori
16.10.2014TelevíziaTelevízia Markíza nasadí v piatok do vysielania nový desaťdielny seriál z nemocničného prostredia Doktori. Hlavné úlohy v ňom stvárnia Alexander Bárta, Judit Bárdos a Jan Révai.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Okrem medicínskych príbehov zameraných na ochorenia pacientov bude ústrednou zápletkou konflikt Tomáša (Alexander Bárta) a Kláry (Judit Bárdos), ktorých ako študentov spájala veľká láska. Obaja absolvovali školu s vynikajúcimi výsledkami a plánovali si spoločný život. V deň svadby však zažila Klára nepríjemný šok, Tomáš ušiel za kariérou do zahraničia a svojej nastávajúcej zanechal len stručný odkaz.


Mohlo by vás zaujímať: Takúto drsnú Farmu ste ešte nevideli: Markíza chystá prekvapenia!


Od jeho úteku prešlo niekoľko rokov, Klára však na pocit zrady a poníženia nikdy nezabudla. Medzičasom sa stala uznávanou kardiologičkou a dva roky žije s nemenej úspešným anestéziológom Robertom (Jan Révai), ktorý "predstavuje všetky istoty, po akých ženy obyčajne túžia". Krátko po tom, ako Robert požiada Kláru o ruku, sa však znovu objaví na scéne Tomáš. TV Markíza mala nový formát nakrútený už dávnejšie, do vysielania ho však zaradila až teraz.

Vzhľadom na menší, uzavretý počet častí sa v súvislosti so seriálom hovorí o výpravnejšom stvárnení a hutnom deji. Pri nakrúcaní televízia použila reálne priestory nemocnice. O réžiu sa postaral Matúš Libovič, ktorý stál aj pri zrode ďalších pôvodných seriálov TV Markíza Búrlivé víno či Chlapi neplačú. TV Markíza bude Doktorov vysielať v piatky o 20:30, reprízu si diváci môžu pozrieť vždy nasledujúcu nedeľu o 11:25.


Premiéra seriálu Doktori už zajtra o 20:30 na TV Markíza!


Nový formát odsunul z piatkového programu televízie reality šou Farma, ktorej Duel bude televízia odteraz uvádzať v sobotnom prime time. Jeden diel seriálu trvá približne 70 minút, prvá časť má však v programe vyhradenú až hodinu a pol. 

Zdroj: SITA 

Foto: doktori.markiza.sk

Tagy: Markíza Doktori

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov