Banášová v novom hudobnom programe: Chartshow začína už onedlho

Adela Banášová
21.10.2014TelevíziaTelevízia Nova a Markíza v sobotu 8. novembra uvedú novú reláciu Chartshow. Hudobnú show plnú hostí a speváckych vystúpení bude uvádzať moderátorka Adela Banášová.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti alebo starosti. Spoločne s divákmi budú spomínať aj hviezdni hostia Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar a Maroš Kramár," uviedla kreatívna producentka projektu Marcela Vošková. Diváci sa môžu tešiť na rad živých vystúpení česko-slovenských legiend populárnej hudby, zaspievajú napríklad Karel Gott, Václav Neckář, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, No Name, Peter Cmorík alebo Katka Knechtová. 

Rebríček tridsiatich najúspešnejších českých a slovenských hitov vyberal tím producentov na čele s hudobným expertom Jurajom Čurným, ktorý bude v štúdiu dopĺňať moderátorku. "Pesničky sme vyberali podľa štyroch základných kritérií. Či bola pieseň hitom v Česku a na Slovensku, či znamenala pre daného interpreta veľký kariérny posun a či bola úspešná v rebríčkoch predajnosti. Taktiež ale či spĺňala kritérium tzv. dlhovekosti, zkrátka či je aj po rokoch stále populárna, poznamenala kreatívna producentka. 

Zábavný program Chartshow bude Markíza vysielať v sobotu 8. novembra o 20:20. Nepôjde o pravidelnú sériu. 

Zdroj: ČTK 

Foto: Youtube

Tagy: Nova Markíza Adela Banášová Chartshow

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov