Sagan znovu posadí celé Slovensko pred televízory: Tour de France od soboty naživo na RTVS

Peter Sagan
03.07.2019TelevíziaRTVS aj tento rok ponúkne priame prenosy zo všetkých 21 etáp najslávnejších cyklistických pretekov. Dvojka prinesie od 6. do 28. júla Tour de France naživo, prvú etapu môžu diváci sledovať v sobotu od 14:00.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

RTVS pre športových fanúšikov pripravila aj Štúdiá Tour de France, rozhovory s odborníkmi a reportáže priamo z dejiska pretekov Od štartu v belgickom Bruseli až po cieľ v Paríži bude divákov sprevádzať komentátor Vladimír Genda spolu s bratmi Velitsovcami.

S nimi budú v Štúdiu Tour de France diskutovať aj jeho moderátori Ľuboš Hlavena a Oľga Hamadejová. Pohľad do zákulisia Tour de France ponúkne priamo z dejiska pretekov Samuel Brečka, ktorý denne prinesie pôvodné reportáže a rozhovory zo zákulisia pretekov.

Špeciálny obsah o tohtoročnej Tour de France prinesie RTVS na samostatnom webe http://tdf.rtvs.sk, ale aj prostredníctvom vlastného grafického servisu počas priamych prenosov. V ňom sa diváci dozvedia viac o cyklistoch, tímoch, detaily o jednotlivých etapách, alebo si prečítajú odpovede na otázky, ktoré môžu položiť expertom a komentátorom na facebookovom profile Šport v RTVS. Diváci sa navyše môžu zapojiť aj do SMS hry a denne vyhrať hodnotné ceny.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Jana Birošová

Tagy: RTVS Peter Sagan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov