Šokujúca premena Gladiátora! VIDEO Takto ste ho ešte nevideli, nová miniséria zmenila všetkých

14.08.2019TelevíziaV Spojených štátoch momentálne skončila premiéra najnovšej minisérie The Loudest Voice, alebo ak chcete, Najhlasnejší hlas. Seriál popisuje život bývalého šéfa a zakladateľa televíznej stanice Fox News, ktorá je známa aj ako protrumpovská televízna stanica. V hlavnej úlohe sa predstavil Russell Crowe, ktorého zmenili na nepoznanie! Originálu sa však podobá dokonale. Ani ostatní herci však nezaostávajú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Sedemdielna miniséria je inšpirovaná bestsellerom Gabriela Shermana z roku 2014. Sústredil sa na život Rogera Ailesa, zakladateľa americkej televíznej stanice Fox News. Na to, aby sme porozumeli udalostiam, ktoré viedli k vzostupu republikánskej strany, je potrebné najprv pochopiť Ailesa. Ak ste teda fanúšikom seriálov House of Cards či Newsroom, ste na správnej adrese. 

Úžasné premeny

Toho si v seriáli zahral Russell Crowe. Jeho premena je úžasná, bývalému šéfovi Fow Nes akoby z oka vypadol. Na internete zverejnili aj video jeho premeny. Uznajte sami. Ostatní herci sa však takisto nemajú za čo hanbiť. Síce vyzerá trochu umelo, no jeho prejav je nadmieru presvedčivý. Zahanbiť sa nedali ani ostatní herci. 

Seriál sa sústredí primárne na minulé desaťročie, v ktorom sa Ailes stal de facto vodcom strany. Rozoberajú sa kľúčové okamihy v jeho živote vrátane jeho skúseností so svetovými lídrami, ktorí stáli pri zrode jeho politickej kariéry, ale pri obvineniach zo sexuálneho obťažovania, ktoré nakoniec vládcovi Fow News zlomili väz. Spolu s Ailesom zakladal televíznu stanicu ďalší mediálny magnát Rupert Murdoch pred takmer 25-imi rokmi. 

Roger Ailes (Russell Crowe, vpravo)

V súčasnosti sa televízia považuje za protrumpovskú. Fox News v minulosti vytvárala nenávistnú agendu voči konkrétnemu politickému spektru a v prezidentských voľbách dokázala ovplyvňovať výsledky klamstvami i dezinformačným obsahom. Úplne jednoducho - propagovaním jedného republikánskeho kandidáta. Mnoho ľudí si však neuvedomuje, čomu ich televízia vystavila. 

Gretchen Carlson (Naomi Watts, vľavo)

Fox News

Televízna stanica Fow News bola od začiatku známa ako konzervatívna a populistická. V súčasnosti má blízko k prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi. Tieto skutočnosti si všimol aj Murdoch ako Trumpov odporca, ktorý americkú televíziu financuje.

Sean Hannity (Patch Darragh, vpravo)

Aby nediskreditoval vlastnú televíziu, z ktorej chcel od počiatku vytvoriť najvplyvnejšie médium v Spojených štátoch, medzičasom prevrátil kabát. Život mediálneho magnáta, ktorý chcel z televízie spraviť mienkotvorné médium, priblížil britský televízny seriál Boj o moc.

Rupert Murdoch (Simon McBurney, vpravo)

Glenn Beck (Josh McDermott, vpravo)

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/JoJo Whilden/Showtime, Video: YouTube/Tyler Durden

Tagy: Naomi Watts Russell Crowe The Loudest Voice Najhlasnejší hlas

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov