Už to nebude len o hokeji: Boris Valábik bude špeciálnou osobnosťou v novej šou RTVS

01.08.2019TelevíziaS úsmevom po Slovensku je názov novej cestovateľskej šou, ktorú od septembra prinesie Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). "Ukáže krásy Slovenska, prinesie aj zábavu a napätie," informovala PR manažérka Silvia Turnerová.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Divákov bude po Slovensku sprevádzať štvorica celebritných cestovateľov. Spolu s humoristami Mariánom Čekovským a Jurajom Šokom Tabačkom sa na cesty vydajú mladé herečky Janka Kovalčíková a Dominika Kavaschová.

"V každej z ôsmich epizód čakajú cestovateľov viaceré zastávky, navštívia historické miesta, folklórne dominanty, ale aj prírodné krásy," dodala s tým, že dôležitú úlohu pri cestovaní hrá tiež moment prekvapenia. Štvorica cestovateľov totiž nikdy nevie, čo ju čaká. "Nikto nám nič nechce prezradiť. Ráno nevieme, kde večer skončíme, a nevieme ani, kde budeme medzitým. Spoznáme veci, ktoré sme dovtedy nevideli, a zažijeme veci, ktoré sme nezažili," prezradil Tabaček. V cestovateľskej šou ich cesty povedú na menej známe, ale krásne miesta a do nepoznaných kútov Slovenska.

Každý diel sa má venovať niektorému zo slovenských krajov, cestovateľov nimi bude prevádzať Boris Valábik. Ten sa ujal nielen úlohy šoféra ikonickej dodávky, ale zároveň na začiatku každej epizódy preverí vedomosti hráčov v rýchlom teste o danom kraji. Valábik ponuku na účinkovanie v šou prijal s nadšením.

"Doposiaľ som strávil väčšinu života v zahraničí a na cestovanie po krásach Slovenska nebol čas, aj keď ich tu v našej malej krajine máme množstvo. Ponuku zapojiť sa do niečoho takéhoto som preto s nadšením privítal," uviedol. Prvú časť cestovateľsko-zábavnej šou S úsmevom po Slovensku uvidia diváci začiatkom septembra na Jednotke.

Zdroj: TASR 

Foto: rtvs.sk

Tagy: Boris Valábik S úsmevom po Slovensku

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov