Šokujúca správa z Dubaja: Zomrela hviezda známych televíznych relácií!

Gary Rhodes
28.11.2019TelevíziaVo veku 59 rokov zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z televíznych relácií ako MasterChef alebo Hell's Kitchen. Naposledy vydýchol v Dubaji, po jeho boku bola manželka Jennie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Smutnú správu potvrdili v oficiálnom vyhlásení. "Rodina Rhodesovcov s veľkým zármutkom oznamuje, že odišiel milovaný manžel, otec a brat Gary Rhodes. Zomrel v utorok večer vo veku 59 rokov. Jeho milovaná manželka Jennie bola pri ňom," uviedli.

Príčinou smrti bolo krvácanie medzi lebkou a mozgom, ktoré býva spôsobené zvyčajne poranením hlavy. "Po večeri sa zrútil vo svojej rezidencii a bol okamžite prevezený do nemocnice, kde ale zomrel," napísala jeho manželka.

Zástupcovia Le Royal Meridien Beach Resort & Spa a Grosvenor House Dubai, kde zosnulý pracoval, takisto vyjadrili zármutok nad úmrtím. "Nielenže tento priemysel prišiel o naozajstnú kulinársku legendu, stratili sme tiež inšpiratívneho človeka a veľmi dobrého priateľa. Žiadne slová nedokážu vyjadriť smútok z Garyho smrti alebo vďačnosť za možnosť s ním spolupracovať. V našich myšlienkach a modlitbách myslíme na jeho rodinu," vyhlásili.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Georgie Gillard/PA via AP, Video: Youtube Guardian News

Tagy: MasterChef Gary Rhodes Hell's Kitchen

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov