VIDEO Jeden z najočakávanejších seriálov štartuje už o pár dní: Pozrite si skvelú ukážku

Henry Cavill ako Zaklínač
15.12.2019TelevíziaPremiéra dlho očakávaného seriálu The Witcher (Zaklínač) už skutočne klope na dvere. Oficiálny dátum premiéry stanovil streamovací gigant Netflix na 20. decembra, takže fanúšikovia Geralta z Rivie si môžu jeho dobrodužstvá užiť už počas vianočných sviatkov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V hlavnej úlohe sa predstaví Henry Cavill, ktorý dal košom úlohe Supermana a na pekných pár rokov bude nosiť na chrbte meč. Seriál bude vychádzať priamo z kníh a jeho tvorcovia otvorene povedali, že fanúšikovia nikdy nemajú čakať príbehy, ktoré mali možnosť zažiť v počítačových hrách. 

Okrem samotného Bieleho Vlka uvidíme množstvo známych postáv, ako Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra), Renfri (Emma Appleton), Calanthé (Jodhi May), Mousesack/Myšilov (Adam Levy) či Triss Ranuncul/Merigold (Anna Shaffer).

Chýbať však nebude ani Cahir (Eamon Farren), Marigold (Joey Batey), Stregobor (Lars Mikkelsen), Istredd (Royce Pierreson), Eist (Björn Hlynur Haraldsson), Fringilla (Mimi Ndiweni), Sabrina (Therica Wilson-Read), Tissaia (MyAnna Buring) či Toruviel (Natasha Culzac). Tešíte sa na premiéru tohto seriálu? 

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA/Katalin Vermes/Netflix via AP, Video: Youtube

Tagy: Henry Cavill Netflix The Witcher

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov