Z návratu Priateľov sa tešil celý svet: Všetko je nakoniec inak, ľudia budú poriadne sklamaní

Priatelia
09.07.2020TelevíziaKeď vo februári obletela svet správa, že legendárny seriál Priatelia sa vracia na obrazovky, internet doslova vybuchol. Ľudia zdieľali nadšené reakcie na sociálnych sieťach a ku všetkému sa vyjadrovali aj samotní herci. Nakoniec je však všetko úplne inak, ako sme si mysleli.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nové stretnutie seriálových postáv Rachel, Moniky, Phoebe, Joeyeho, Chandlera a Rossa má byť jedným z hlavných lákadiel pre nových predplatiteľov, ktorým HBO Max ponúkne aj všetkých 236 starších epizód natočených v rokoch 1994 až 2004. 

Správa, na ktorú čakal celý svet: Priatelia sú SPÄŤ! Vracajú sa všetci pôvodní herci

"Spojíme sa s Davidom (Schwimmerom), Jennifer (Aniston), Courtney (Coxovej), Mattom (LeBlancom), Lisou (Kudrowovou) a Matthewom (Perrym) pre špeciálnu reláciu HBO Max, ktorú dáme k dispozícii spolu s celou knižnicou všetkých dielov Priateľov," uviedol ešte vo februári programový riaditeľ stanice Kevin Reilly.

Fanúšikovia seriálu sa špeciálnej epizódy mali dočkať už v máji, no koronavírus zmenil plány štúdia. Ako sú na tom prípravy na nakrúcanie nie je momentálne známe. Jedno je už však isté - nečaká nás žiadna nová epciálna epizóda. 

Príťažlivý Chandler z Priateľov je preč: FOTO Zmenila ho karanténa! Vyťahaná košeľa a zanedbaný zjav

David Schwimmer totiž v rozhovore pre AP Entertainment prezradil, že máme zabudnúť na novú špeciálnu epizódy. Pôjde o hodinový špeciál, v ktorom sa len herci stretnú v známych priestoroch a budú spoločne spomínať na nakrúcanie. Návrat našich milovaných postáv je tak úplne nereálny. A to je pre všetkých obrovské sklamanie. 

Herci budú mať pri natáčaní zároveň úlohu producentov. Podľa serveru Variety každý z nich dostane za svoju účasť 2,5 milióna dolárov (približne 2,3 milióna eur). Čo hovoríte na tieto informácie? Tešíte sa na stretnutie hercov, alebo ste si špeciálny program predstavovali inak? 

Zdroj: TASR  Twitter 

Foto: Photo © Warner Bros. Television

Tagy: seriál Priatelia HBO Max

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov