Diváci v ankete rozhodli: Michal Hudák ako absolútny OTO, soška za rúško pre Zlaticu Puškárovú

Michal Hudák
06.09.2020TelevíziaV 20. ročníku diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) získal najviac hlasov a sošku Absolútny OTO za rok 2019 Michal Hudák. Úspešný bol aj v kategórii zabávač. Členom Siene slávy sa stal na sobotnom galavečere filmový a televízny producent Ján Mojto.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Víťazkou kategórie osobnosť TV publicistiky sa stala Kristína Kövešová. V kategórii redaktor spravodajstva zvíťazil Jozef Kubáni. Najobľúbenejšou moderátorkou športu je Marianna Ďurianová. Spomedzi komentátorov športu diváci poslali najviac hlasov Marcelovi Merčiakovi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa kristinakovesova (@kristinakovesova),

V kategórii moderátor TV programov zvíťazila Adela Vinczeová. V kategórii moderátorka spravodajstva si sošku odniesla Janette Štefánková.

Najobľúbenejším hercom je Tomáš Maštalír, medzi herečkami najviac hlasov získala Dominika Kavaschová. Najúspešnejším zábavným programom roka je Inkognito. Priazeň divákov si vo svojej kategórii získal seriál Za sklom 3. Programom roka 2019 je Tvoja tvár znie povedome.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa),

Speváčkou roka sa pre divákov stala Sima Martausová, spomedzi spevákov uspel Kali. Skupinou roka je Peter Bič Project. Zlatica Švajdová Puškárová si odniesla Cenu týždenníka Plus 7 dní. K získaniu tejto sošky prispel fakt, že ako prvá moderátorka si dala vo vysielaní rúško.

Zdroj: TASR 

Foto: TV JOJ, Instagram

Tagy: Zlatica Puškárová Michal Hudák OTO

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov