Nová šou s Vilom Rozborilom: Okrem plnenia snov sa bude aj tancovať

Vilo Rozboril v Siedmom nebi
08.12.2014TelevíziaTelevízia JOJ plánuje už čoskoro uviesť na obrazovky novú tanečnú šou. Relácia bude mať podobný charakter ako program V siedmom nebi, ktorý začala JOJ vysielať v septembri tohto roka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Záujemcovia a záujemkyne sa môžu do pripravovaného projektu prihlásiť prostredníctvom formulára, ktorý je dostupný webstránke www.vytancujsen.sk.


Najlepšie televízne kvízy: Kajšmentke, Bičan a Slováci proti Čechom!


"Ktosi múdry raz povedal, že si musíme navzájom pomáhať. A mal pravdu. Okolo nás je veľa ľudí, ktorí žijú v zlých podmienkach či bojujú s ťažkou chorobou a sú odkázaní na pomoc druhých. Často sa stáva, že ľudia presne vedia, čo by ich blízkemu či známemu pomohlo, no nemajú na to prostriedky. Preto sa na Slovensko vracia tanec! Tanec, ktorý bude pomáhať," uviedli na webstránke televízie JOJ tvorcovia šou, ktorú si vzal pod patronát moderátor Vilo Rozboril. Podľa neho nebude nová šou znamenať koniec Siedmeho neba, no kvôli časovej vypätosti je možné, že sa obe relácie prestriedajú.


Mastné pokuty pre slovenské televízie: Toto už vážne prehnali


Jedna z najznámejších tvárí JOJ-ky taktiež uviedla, že všetko, čo diváci milujú na Siedmom nebi, nájdu aj v tomto novom tanečnom formáte.

Zdroj: SITA 

Foto: JOJ

Tagy: V siedmom nebi Vilo Rozboril JOJ

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov