Valábik s Gaboríkom mieria na televízne obrazovky: Neexistujú pre nás zakázané témy!

01.10.2020TelevíziaOd 6. októbra budú utorky na Jednotke patriť športovej zábave nielen pre športovcov. Okrem súťažnej šou Tak určite prinesie RTVS na obrazovky televíznu verziu obľúbeného podcastu Boris & Bambor hokejistov Borisa Valábika a Mariána Gáboríka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Športovci sa pred necelým rokom rozhodli zrealizovať svoj prvý spoločný projekt a podcast Boris a Brambor si za krátky čas získal veľké množstvo fanúšikov. RTVS sa rozhodla tento obľúbený formát priniesť na televízne obrazovky. Od 6. októbra budú Boris Valábik a Marián Gáborík spovedať zaujímavých hostí nielen zo sveta športu v novej talkšou Boris & Bambor na Jednotke.

„Nápad vytvoriť podcast prišiel z Borisovej strany a vtedy sme ani len nesnívali o tom, aký úspech bude mať a už vôbec sme nečakali, že raz budeme spovedať hostí pred televíznymi kamerami. Za túto príležitosť sme obaja veľmi vďační a berieme to ako veľkú výzvu. Uvedomujeme si, že nie sme profesionálni moderátori a dúfam, že diváci budú voči nám zhovievaví. Práve našu autenticitu v rámci rozhovorov považujem za veľké plus, ktoré by mohlo osloviť publikum,“ hovorí Marián Gáborík.

Hokejisti si do svojej talkšou budú pozývať nielen zaujímavých hostí, ktorí sa objavili v ich podcaste, ale aj nové zaujímavé tváre. Už v prvých epizódach vsadili na silné mená a diváci sa môžu tešiť na Ľubomíra Višňovského, Adelu Vinczeovú, Marcela Merčiaka či Mateja „Sajfu“ Cifru. V svojej talkšou vsádzajú hokejisti na autenticitu a svojich hostí v otázkach nešetria.

„Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame. S tým počítajú aj naši hostia. Máme to šťastie, že nie sme v rámci relácie nijak limitovaní striktným scenárom alebo našepkávaním režiséra. Chceme, aby relácia pôsobila prirodzene a uvoľnene a práve vďaka tej slobode to aj vieme docieliť. Verím, že to ocenia aj diváci,“ prezradil Boris Valábik.

Novú talkšou Boris & Bambor budú môcť diváci sledovať od 6. októbra každý utorok o 21.20 h. na Jednotke.

Zdroj: tlačová správa/RTVS 

Foto: RTVS/Milan Krupčík, Video: Youtube RTVSOfficial

Tagy: Boris Valábik Marián Gáborík Boris & Bambor

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov