Nová šou Sladký život: Súkromie našich celebrít bez cenzúry

Sladký život
09.01.2015TelevíziaTelevízia JOJ od pondelka zaradí do vysielania scripted šou Sladký život. Nový formát priblíži život najznámejších ľudí slovenského a českého šoubiznisu v priebehu niekoľkých týždňov tak, ako ho diváci doteraz nevideli.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zámerom tvorcov šou je odkryť každodenné problémy slávnych ľudí v práci i v súkromnom živote, ich súčasné výzvy a úspechy. Celebrity v príbehoch odhalia svoje emócie, silné i slabé miesta. Súčasťou dokrútok o jednotlivých osobnostiach bude ich prirodzené okolie, rodina, kolegovia, priatelia. Diváci sa tak dostanú priamo do domácností svojich obľúbencov. 

V každej časti šou nazrú fanúšikovia do súkromia štyroch známych tvárí, a to v bežných i netradičných životných situáciách. Jednotlivé príbehy majú byť postavené samostatne, v prípade potreby môžu však na seba nadväzovať. 


Smútok v Paneláku: Obľúbený Dunčo sa viac netrápi


Šou Sladký život spoločnosti Paprika Latino si dosiaľ našla svojich priaznivcov v Maďarsku, kde sa vysiela už po piaty raz a má za sebou viac ako 200 častí. V jarnej sezóne 2014 zožala úspech aj v Slovinsku. Na Slovensku stála Paprika Latino v minulosti za populárnou reláciou Bez servítky. 

Novú televíznu šou zaradí televízia JOJ do vysielania v pondelok 12. januára. Diváci si ju budú môcť pozrieť v neskoršom prime time. 

Zdroj: SITA 

Foto: TV JOJ

Tagy: JOJ Sladký život

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov