Slovenský seriálový rekordér: Panelák stále nekončí!

Panelák
18.01.2015TelevíziaPätnástu sezónu seriálu Panelák (2008) uvedie televízia JOJ v premiére 2. februára. Televízny projekt budú vysielať od pondelka do štvrtka o 21:40, teda hneď po Divokých koňoch, ktoré JOJ uviedla na obrazovky tento rok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Diváci Paneláka si za posledné roky zvykli, že po kratšej zimnej pauze si nové časti svojho obľúbeného seriálu mohli pozrieť už začiatkom januára. Všetci preto nedočkavo čakajú na štart 15. série. Na internete sa však začali šíriť zavádzajúce fámy, že Panelák už nebude ďalej pokračovať. Fanúšikov prvého slovenského denného seriálu však môžeme ubezpečiť, že tieto informácie sú nepravdivé. Prípravy štartu novej série sú totiž v plnom prúde," informovali začiatkom januára zástupcovia JOJ na webovej stránke televízie. 


Smútok v Paneláku: Obľúbený Dunčo sa viac netrápi


"Nová séria Paneláku prinesie divákom množstvo nových zvratov a zaujímavých prekvapení. Pribudnú nové interiéry aj postavy. Dej sa bude sústreďovať na obľúbené panelákové postavy zo štrnástej série. Zaujímavé bude sledovať napríklad vzťah Hoffy a Ivany alebo Masláka, ktorý sa bude snažiť zmeniť svoj životný štýl a usadiť sa. Nie všetko však bude také jednoduché, ako sa zdá," doplnila PR manažérka televízie JOJ Katarína Gajdošíková. Jednou z nových postáv nadchádzajúcej série bude poručík Albert Bárta v stvárnení Juraja Baču. Ďalšie nové postavy pribudnú napríklad v nemocnici. 

Zdroj: SITA 

Foto: TV JOJ

Tagy: JOJ Panelák

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov