TV Tipy: Seriálová streda s jedným bonusovým filmom

South Park
25.06.2014TelevíziaBRATISLAVA - Opäť sme pre vás vybrali to najlepšie, čo dnešný program ponúka. Tentokrát sme sa však zamerali na seriály a jeden seriálový film. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dnešnú chrumkavú ponuku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hriešny zoznam | 21:40 | Markíza

Riley je slobodná matka žijúca v malom texaskom meste, ktorá vedie zaujímavý dvojitý život. Na jednej strane je tu materstvo a jej povinnosti voči jej deťom a na druhej neľútostný biznis v eskorte.

Tento seriál jemne inšpirovaný podobným britským seriálom Secret Diary of a Call Girl (Tajný denník dievčaťa na zavolanie) je zaujímavým pohľadom na to, čo všetko je žena schopná obetovať kvôli svojím deťom a rodine.

 

 

Teória veľkého tresku | 21:20 | Prima Cool

Americká situačná komédia, ktorá si strieľa zo života skupinky nadpriemerne inteligentných mladých fyzikov a v komických, zdanlivo bežných životných situáciách ich porovnáva s obyčajnými ľuďmi.

Potrebuje tento seriál ešte nejaký úvod? The Big Bang Theory už pozná celý svet. Seriál sa stal hitom nie len v amerike. Osudy Sheldona, Leonarda, Raja, Howarda a Penny sú sériu od série bláznivejšie a napínavejšie. Ak ste videli aspoň jeden Star Wars film, viete čo je to Klingončina alebo chcete cestovať v TARDIS, tento seriál je pre vás.

 

 

Kravaťáci | 22:20 | JOJ

Seriál z právnického prostredia o podvodníkovi Mikovi, ktorý presvedčí jednu z najúspešnejších právnických firiem v New Yorku, že má vyštudované právo a následne ho začne praktizovať. Samozrejme, nie všetko ide pri tomto podvode úplne hladko.

Veľmi podarený seriál o tom, čo sa deje po klasickej kriminálke. Chytili zločinca, odhalili podvod alebo vyriešili vraždu. A čo ďalej? To sa dozviete v tomto seriály. Nejde o klasickú kriminálku, no fanúšikovia tohto typu seriálov nebudú sklamaní.

 

 

Sex v meste | 22:20 | Prima LOVE

Môžu si ženy užívať sex ako muži? Je to tabu hovoriť o sexe medzi čisto ženským publikom? Kultový ženský seriál o štvorici kamarátok a ich (nie len sexuálnom) živote.

Seriál, ktorý zrúcal mýtus o tabuizovaní sexu medzi ženami a otvoril im nové možnosti. Vedeli ste, že tento seriál bol tým, čo odštartovalo populárne “zakázané strany“ v ženských časopisoch? Astronomická obľúbenosť Sexu v meste svojho času otvorila ženám úplne iný pohľad na ich sexualitu a libido. Odporúčame aj dámam ale aj pánom. Obe pohlavia sa majú čo priučiť.

 

 

South Park: Peklo na zemi | 22:35 | HBO Comedy

Štyria kamaráti sa tentoraz zapletú do vojny Spojených štátov s Kanadou, ktorú rozpútali ich matky kvôli vulgárnemu kanadskému filmu. Podľa ich názoru mravne ohrozuje ich "dobré" deti. Okrem toho ešte uvidíte stretnutie Satana so Saddámom Husseinom v posteli, smrť Billa Gatesa... a mnoho iných vecí!

Film inšpirovaný pôvodným seriálom je tvrdou satirou na všetko americké. Kontroverzná snímka je síce animovaná, no určite nie je pre deti. Ak však máte radi drsný humor a nechutné vtipy, nech sa páči. My to nikomu nepovieme, že po večeroch pozeráte South Park. Naozaj!

 

Tagy: The Big Bang Theory South Park Hriešny zoznam Teória veľkého tresku Kravaťáci Suits Sex v meste

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov