Prsatica Plačková je späť: Odhalila súkromie, akty vraj vymenila za charitu

Zuzana Plačková si opäť namierila na televízne obrazovky
09.02.2015TelevíziaBlonďavá celebrita známa najmä svojím bujným poprsím a ochotou odhaľovať sa pre kamery prichádza späť na televízne obrazovky. Kamery tentoraz pustila do svojho súkromia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zuzana Plačková sa stala jednou zo známych osobností, ktoré sa objavia v šou Sladký život. Playmate sa s divákmi rozhodla podeliť nielen o zábery svojho bytu, ale taktiež o svoje viac než úprimne názory. V upútavke na spomínanú reláciu TV Joj už stihla nepekne uraziť slovenské modelky aj ženy, keď sa o nich vyjadrila, že "rozťahujú nohy za päťsto korún slovenských".

Prsnatá Plačková sa u nás zviditeľnila účinkovaním v reality šou Hotel Paradise, no i viacerými plastickými operáciami, ku ktorým sa nebála zavolať aj novinárov. Mnohých zaujala taktiež škandálom, keď sa pred viac než rokom snažila preraziť v pornopriemysle a v zábere kamery sa objavilo jej úplne nahé a dôkladne naolejované telo. Erotickú kariéru sa Zuzana zrejme rozhodla zavesiť na klinec a momentálne sa údajne venuje už len charitatívnej práci.

Šou, ktorá odhaľuje súkromie slovenských celebrít, si môžete pozrieť v programe TV Joj každý pracovný deň o 18:00.

 

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Ján Zemiar, TV Joj, Instagram

Tagy: Sladký život Zuzana Plačková Joj šou TV

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov