Láska zvíťazí: Vaše obľúbené hviezdy telenoviel sú späť a spolu!

Victoriu Ruffo poznáme ako jednoduchú Máriu
10.02.2015TelevíziaMilovníci telenoviel sa majú opäť na čo tešiť. Na obrazovky prichádza lahôdka plná hviezd, ktoré ste si už dávno zamilovali. Victoria Ruffo známa zo seriálu Jednoducho Mária, spolu so zaľúbeným párikom z Nespútaného anjela v podaní latinskoamerických sexsymbolov Maite Perroni a Williama Levyho, sa predstavili vo Víťazstve lásky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Mladý pár si slovenskí diváci obľúbili už v telenovele Nespútaný anjel, kedy všetci špekulovali nad iskrami medzi príťažlivým hercom a krásnou herečkou, no obaja boli v tom období zadaní. Ani dnes šuškanie neprestáva a keďže ani jeden z protagonistov momentálne nemá partnera, je možné, že si k sebe našli cestu aj v súkromí.

Krásna Maite sa predstavila úlohe Marie, ktorá nájde svoju večnú lásku. Herečka a speváčka také šťastie, žiaľ, nemala, keďže sa s dlhoročným snúbencom rozišla a správy o ďalších mužoch v jej živote sú len dohadmi.

Predstaviteľ šarmantného Maximiliána nemá o záujem žien núdzu. Napriek tomu, že už je dvojnásobný otec, v roku 2011 sa stal jedným z najsexi mužov roka. William sa dokonca objavil v klipe Jennifer Lopez, ktorá ho pozvala aj na premiéru svojho nového filmu Chlapec odvedľa.

Telenovelu Víťazstvo lásky môžete sledovať na televízii Doma každý pracovný deň v poobedných hodinách.

Zdroj: telkac.sk 

foto: Facebook

Tagy: Maite Perroni William Levy telenovela Láska zvíťazí Doma

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov